У Кривому Розі після капремонту відкрили нову дошкільну групу в дитсадку №207

ОСВІТА
20.10.21 - 10:10

В Інгулецькому районі після капітального ремонту відкрилася нова дошкільна група в дитячому садку №207. З цієї нагоди до навчального закладу завітав заступник міського голови Євген Удод.

 «У Кривому Розі роблять усе, щоб зберегти мережу дошкільних закладів. Садочки, як в інших містах,  не закривають, а навпаки - капітально ремонтують, оновлюють та відкривають додаткові групи», - наголосив Євген Удод, спілкуючись з колективом 207-го садочка.

За останні роки в Кривому Розі відкрили 95 додаткових груп для 1865 малюків, створили 4 навчально-виховних комплекси. 

 

«Саме такий пріоритет був закладений в Об’єднанну програму Вілкула-Павлова. Ми робимо все, щоб дошкільна освіта в нашому місті стала якіснішою та створюємо комфортні умови для наших діток. Минулий рік, через пандемію коронавірусної хвороби, був нелегким для всіх криворіжців. Однак, місто зробило усе, щоб карантин на завадив проведенню ремонтів у закладах освіти. Утеплюємо фасади, встановлюємо теплові пункти, замінюємо покрівлі, капітально ремонтуємо їдальні, басейни, актові та спортивні зали», - зазначив Євген Удод. 

 

Проєкт з капітального ремонту групи в дошкільному навчальному закладі №207 реалізований міським коштом. Роботи були розпочаті торік та завершені влітку цього року. Складність та затримка виникли у зв’язку з укріпленням внутрішньої основної стіни, яка дала тріщину. Будівельники замінили всю сантехніку, електродроти та встановили теплу підлогу. Перепланували буфетну кімнату для миття посуду та роздачі їжі. Замінили вікна та двері на енергозберігальні. Пофарбували стіни та стелю.

 

«Сьогодні наш заклад відвідує 80 дітей. Малеча активно й всебічно розвивається, пізнає навколишній світ. У відремонтованій і фактично новій групі  з’явиться додаткова можливість надавати психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими освітніми потребами. Ми плануємо її облаштувати сучасними меблями та спеціальним обладнанням. Ми вдячні місту за таку підтримку та допомогу», - зазначила завідувачка ДНЗ №207 Наталія Алєксєєва.

 

 

У 2020 році за кошти міського бюджету було відремонтовано 80 загальноосвітніх закладів освіти:   у 19 школах провели капітальні роботи, поточні - у 61 закладі.

 

У 2021 здійснили капітальний ремонт підлоги спортивної зали у школі №125; розпочато капремонт футбольного поля КЗШ №129, ремонт покрівлі КЗШ №17. В  КЗШ №91 ремонтують спортивний майданчик у межах проєкту «Громадський бюджет». У садочку №88 проводять тендер щодо капремонту будівлі басейну. Завершують ремонтувати фасад садочка № 304, спортивний майданчик у 116-му ДНЗ, ігрову зону в 41-му та розважальний майданчик у садочку №88. Готують до капремонту покрівлю 73-ої школи та станцію юних натуралістів Покровського району, а також покрівлю ЦДЮТ «Мрія» Інгулецького району.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: