Завдяки модернізації котельні «Криворіжтепломережі» вдається економити на енергоносіях до 50 % 

БЛАГОУСТРІЙ
25.01.22 - 16:28

Одна з кращих котелень КП «Криворіжтепломережа» розташована на вулиці Обнорського у Довгинцівському районі. Тут встановлені сучасні горілки, насоси й автоматика. Тож тепер економія енергоносіїв становить до 50 %. Нині котельня обслуговує житловий фонд у 70 будинків у районі Дружби. 

«За рахунок коштів міського бюджету та коштів інвестиційних програм підприємств, які надають тепло нашим городянам, вживаємо заходи щодо модернізації котельного обладнання. Тільки на цьому об’єкті в результаті заміни насосного обладнання та пальників маємо велику економію за такими основними показниками, як природний газ та електроенергія», - зазначив заступник міського голови Олександр Катриченко.

 

 

Котельня на вулиці Обнорського працює понад пів століття. Та наразі застарілого обладнання тут майже не залишилося. На обєкті - нова надійна і високопродуктивна техніка з високим коефіцієнтом корисної дії. 

 

 

«Якісний теплоносій був і залишається дуже важливим, особливо зараз, коли температура все нижча і нижча. КП «Криворіжтепломережа» забезпечує теплом на 100%. І якість подачі цього тепла за 5 бальною шкалою - це 5 балів», - зазначив голова Довгинцівської райради Ігор Ратінов.

 

 

 

Економія енергоресурсів - перший показник, коли йдеться про роботу котелень, зазначають тепловики.

 

 

«На всі електроприводи встановлені частотні регулятори, проводимо частотне регулювання, що дозволяє зменшити споживання електроенергії на 50% і споживання газу приблизно на 30%», - зауважив головний інженер КП "Криворіжтепломережа" Олександр Єрін.

 

 

 

Зараз усі котельні міста працюють у звичайному режимі. Всі житлові будинки, школи, дитсадки та лікарні забезпечені теплом.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: