На відбудову зруйнованої дорожньої інфраструктури України знадобиться 3-4 роки, - Укравтодор

ВАЖЛИВО
13.05.22 - 13:37

На відбудову дорожної інфраструктури України, зруйнованої російськими агресорами, знадобиться 3-4 роки, - повідомляють на сторінці Укравтодору.

 

"За два роки інтенсивної відбудови доріг, обсяг українського дорожнього ринку сягнув 9 мільярдів доларів. Укравтодором була напрацьована база для 10-річного розвитку галузі. Але 24 лютого 2022 року в Україну вдерлися російські війська і, лише за нашими сьогоднішніми підрахунками, пошкодили та зруйнували 24 тисячі кілометрів доріг та більш ніж 300 мостів", – зазначив заступник голови Укравтодору Андрій Івко.

 

Відбудова українських доріг – у фокусі уваги Конференції європейських директорів доріг (CEDR), яка проходить 12-13 травня у будапешті. У столиці угорщини зібралися лідери європейських національних дорожніх адміністрацій щодо обговорення масштабів завданих руйнувань та збитків.

 

"Ми ініціюємо створення міжнародної робочої групи керівників дорожніх агентств Європи, де наші колеги і партнери зможуть координувати свої зусилля для відновлення дорожньої інфраструктури України. Ми вже отримали кілька пропозицій щодо обміну досвіду з будівництва тимчасових мостів, надання Україні необхідного дорожного обладнання та розробки проєктів для відновлення зруйнованих об’єктів", - зазначила радниця міністра інфраструктури Олександра Азархіна.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: