06:00 "Зарядка"

06:30 "Постфактум"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 "Арт-Об’єкт"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Постфактум"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Спортивна середа"

10:20 "Жести"

10:30 "Фактор"

10:40 "Штрих-код"

10:50 "Space Kids"

11:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

12:30 "Zоосторiс"

12:50 "Простi iсторiї. Дiти"

13:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

14:30 "In da KR"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Експонат"

15:35 "Помічники янголів"

15:50 "Life ФАХ"

16:00 "Цей день"

16:10 "Англiйська для всiх"

16:30 "Диван"

17:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Бесiди про вiчне"

18:30 "Ледi Ленд"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 Спецпроект "Наш мер"

21:10 Погода

21:15 "Книжкiно"

21:35 "Правокуємо"

21:45 "Територiя тишi"

22:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 Спецпроект "Наш мер"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Ледi Ленд"

01:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 Спецпроект "Наш мер"

07:10 "Погода"

07:11 Телегазета

07:15 "Експонат"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 Спецпроект "Наш мер"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Англiйська для всiх"

10:20 "In da KR"

10:40 "Книжкiно"

11:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

12:30 "Спортивна середа"

12:50 "Територiя тишi"

13:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

14:30 "Правокуємо"

14:40 "Штрих-код"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Life ФАХ"

15:25 Док. серiал

15:40 "Zоосторiс"

16:00 "Цей день"

16:10 "Арт-Об’єкт"

16:30 "Жести"

16:40 "Фактор"

17:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Space Kids"

18:40 "Простi iсторiї. Дiти"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Помічники янголів"

21:35 "Бесiди про вiчне"

22:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

 

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 "Бесiди про вiчне"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Арт-Об’єкт"

10:20 "Zоосторiс"

10:40 Спецпроект "Наш мер"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

12:30 "Англiйська для всiх"

12:50 "Книжкiно"

13:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

14:30 "Помічники янголів"

14:50 "Life ФАХ"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "In da KR"

15:20 "Space Kids"

15:40 " Простi iсторiї. Дiти "

16:00 "Цей день"

16:10 "Ледi Ленд"

16:30 "Експонат"

17:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 "Правокуємо"

18:40 "Штрих-код"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Жести"

21:25 "Фактор"

21:35 "Територiя тишi"

21:45 "Першi"

22:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Спортивна середа"

01:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 "Жести"

07:25 "Фактор"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Помічники янголів"

10:20 "Спортивна середа"

10:40 "Територiя тишi"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

12:30 "Арт-Об’єкт"

12:50 "Space Kids"

13:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

14:30 "Англiйська для всiх"

14:50 " Простi iсторiї. Дiти "

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Ледi Ленд"

15:35 "Експонат"

16:00 "Цей день"

16:10 "Правокуємо"

16:20 "Штрих-код"

16:30 "Бесiди про вiчне"

16:50 Спецпроект "Наш мер"

17:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Zоосторiс"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "In da KR"

21:35 "Книжкiно"

21:45 "Life ФАХ"

22:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 "Англiйська для всiх"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "In da KR"

10:20 "Space Kids"

10:30 "Life ФАХ"

10:40 "Правокуємо"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

12:30 "Жести"

12:40 "Фактор"

13:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

14:30 "Zоосторiс"

14:50 "Книжкiно"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Помічники янголів"

15:35 "Бесiди про вiчне"

16:00 "Цей день"

16:10 " Простi iсторiї. Дiти "

16:20 "Територiя тишi"

16:30 "Спортивна середа"

17:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Експонат"

18:30 "Ледi Ленд"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Штрих-код"

21:35 Спецпроект "Наш мер"

21:45 "Арт-Об’єкт"

22:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Ледi Ленд"

01:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 "Iсторiя на постаментi"

07:40 "Euromaxx"

08:05 "Global 3000"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 "Знiмали поспiхом" 1 ч.

09:40 "Експонат"

10:00 "Знiмали поспiхом" 2 ч.

10:40 "Iсторiя на постаментi"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:00 "Ледi Ленд"

12:20 "Zоосторiс"

12:40 "Правокуємо"

12:45 "Мовимо"

12:50 "Штрих-код"

13:00 "Книжкiно"

13:10 "Територiя тишi"

13:20 " Простi iсторiї. Дiти "

13:30 "Space Kids"

13:40 "Арт-Об’єкт"

14:00 "Знiмали поспiхом" 1 ч.

14:40 "Iсторiя на постаментi"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:40 "Iсторiя на постаментi"

16:00 "Бесiди про вiчне"

16:20 "Англiйська для всiх"

16:40 "Помічники янголів"

16:50 "In da KR"

17:00 "Life ФАХ"

17:10 "Знiмали поспiхом" 2 ч.

17:50 "Iсторiя на постаментi"

18:00 "Спортивна середа"

18:20 "Iсторiя на постаментi"

18:30 х/ф "Добра дiвчинка" 2 категорiя

20:15 Спецпроект "Наш мер"

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "14 клинкiв" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "Euromaxx"

00:30 "Global 3000"

01:00 Док. серiал

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 Док. серiал

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 Док. серiал

07:40 "У фокусi Європа"

08:05 "Завтра - сьогоднi"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "Спортивна середа"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:00 "Експонат"

12:30 "In da KR"

12:50 Спецпроект "Наш мер"

13:00 "Бесiди про вiчне"

13:20 "Life ФАХ"

13:40 "Англiйська для всiх"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:40 "Помічники янголів"

16:00 "Zоосторiс"

16:20 "Ледi Ленд"

16:40 "Правокуємо"

16:50 "Арт-Об’єкт"

17:10 "Штрих-код"

17:20 " Простi iсторiї. Дiти "

17:30 "Space Kids"

17:40 "Книжкiно"

17:50 "Територiя тишi"

18:00 "Indastrial FEST 2021" 2 ч.

20:30 "Постфактум"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Добра дiвчинка" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Постфактум"

23:40 "Диван"

00:00 "У фокусi Європа"

00:30 "Завтра - сьогоднi"

01:00 Док. серiал

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 Док. серiал

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

 

06:00 "Зарядка"

06:30 "Постфактум"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 "Арт-Об’єкт"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Постфактум"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Спортивна середа"

10:20 "Жести"

10:30 "Фактор"

10:40 "Штрих-код"

10:50 "Space Kids"

11:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

12:30 "Zоосторiс"

12:50 "Простi iсторiї. Дiти"

13:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

14:30 "In da KR"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Експонат"

15:25 "Помічники янголів"

15:35 "Life ФАХ"

16:00 "Цей день"

16:10 "Англiйська для всiх"

16:30 "Диван"

17:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Бесiди про вiчне"

18:30 "Ледi Ленд"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 Спецпроект "Наш мер"

21:10 Погода

21:15 "Книжкiно"

21:35 "Правокуємо"

21:45 "Територiя тишi"

22:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 Спецпроект "Наш мер"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Ледi Ленд"

01:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 Спецпроект "Наш мер"

07:10 "Погода"

07:11 Телегазета

07:15 "Експонат"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 Спецпроект "Наш мер"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Англiйська для всiх"

10:20 "In da KR"

10:40 "Книжкiно"

11:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

12:30 "Спортивна середа"

12:50 "Територiя тишi"

13:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

14:30 "Правокуємо"

14:40 "Штрих-код"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Life ФАХ"

15:30 Док. серiал

15:40 "Zоосторiс"

16:00 "Цей день"

16:10 "Арт-Об’єкт"

16:30 "Жести"

16:40 "Фактор"

17:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Space Kids"

18:40 "Простi iсторiї. Дiти"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Помічники янголів"

21:35 "Бесiди про вiчне"

22:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 "Бесiди про вiчне"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Арт-Об’єкт"

10:20 "Zоосторiс"

10:40 Спецпроект "Наш мер"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

12:30 "Англiйська для всiх"

12:50 "Книжкiно"

13:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

14:30 "Помічники янголів"

14:40 "Life ФАХ"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "In da KR"

15:20 "Space Kids"

15:40 " Простi iсторiї. Дiти "

16:00 "Цей день"

16:10 "Ледi Ленд"

16:30 "Експонат"

17:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Спортивна середа"

18:30 "Правокуємо"

18:40 "Штрих-код"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Жести"

21:25 "Фактор"

21:35 "Територiя тишi"

21:45 "Першi"

22:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Спортивна середа"

01:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

 

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 "Жести"

07:25 "Фактор"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

08:35 Телегазета

08:40 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "Помічники янголів"

10:20 "Спортивна середа"

10:40 "Територiя тишi"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

12:30 "Арт-Об’єкт"

12:50 "Space Kids"

13:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

14:30 "Англiйська для всiх"

14:50 " Простi iсторiї. Дiти "

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Ледi Ленд"

15:35 "Експонат"

16:00 "Цей день"

16:10 "Правокуємо"

16:20 "Штрих-код"

16:30 "Бесiди про вiчне"

16:50 Спецпроект "Наш мер"

17:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Диван"

18:30 "Zоосторiс"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "In da KR"

21:35 "Книжкiно"

21:45 "Life ФАХ"

22:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Диван"

01:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 "Англiйська для всiх"

07:35 Телегазета

07:40 Мультфiльми

08:00 "Цей день"

08:30 "10 хвилин"

08:40 "Погода"

08:45 Телегазета

08:50 "Зарядка"

09:10 "Ракурс"

10:00 "In da KR"

10:20 "Space Kids"

10:30 "Life ФАХ"

10:40 "Правокуємо"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

12:30 "Жести"

12:40 "Фактор"

13:00 Серiал "Пригоди молодого Iндiани Джонса" 1 категорiя

14:30 "Zоосторiс"

14:50 "Книжкiно"

15:00 "Цей день"

15:05 Телегазета

15:10 "Помічники янголів"

15:35 "Бесiди про вiчне"

16:00 "Цей день"

16:10 " Простi iсторiї. Дiти "

16:20 "Територiя тишi"

16:30 "Спортивна середа"

17:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

17:50 Погода

17:55 Телегазета

18:00 "Цей день"

18:10 "Експонат"

18:30 "Ледi Ленд"

18:50 Телегазета

19:00 "Цей день"

19:10 Погода

19:15 "Ракурс"

20:30 "Цей день"

21:00 "10 хвилин"

21:10 Погода

21:15 "Штрих-код"

21:35 Спецпроект "Наш мер"

21:45 "Арт-Об’єкт"

22:00 Серiал "Розслiдування Мердока" 1 категорiя

23:00 "Цей день"

23:30 "10 хвилин"

23:40 "Ракурс"

00:40 "Ледi Ленд"

01:00 Серiал 1 категорiя

03:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

05:00 "Ракурс"

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 Док. серiал

07:40 "Euromaxx"

08:05 "Global 3000"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "Експонат"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:00 "Ледi Ленд"

12:20 "Zоосторiс"

12:40 "Правокуємо"

12:45 "Мовимо"

12:50 "Штрих-код"

13:00 "Книжкiно"

13:10 "Територiя тишi"

13:20 " Простi iсторiї. Дiти "

13:30 "Space Kids"

13:40 "Арт-Об’єкт"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:40 "Жести"

15:50 "Фактор"

16:00 "Бесiди про вiчне"

16:20 "Англiйська для всiх"

16:40 "Помічники янголів"

16:50 "In da KR"

17:00 "Life ФАХ"

17:10 "Ракурс"

18:00 "Спортивна середа"

18:20 х/ф "Кiт у мiшку" 2 категорiя

20:15 Спецпроект "Наш мер"

20:30 "Цей день"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Це дуже забавна iсторiя" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Цей день"

23:40 "Диван"

00:00 "Euromaxx"

00:30 "Global 3000"

01:00 Док. серiал

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 Док. серiал

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя

06:00 "Зарядка"

06:30 "Цей день"

07:00 "Погода"

07:10 Телегазета

07:15 Док. серiал

07:40 "У фокусi Європа"

08:05 "Завтра - сьогоднi"

08:30 "10 хвилин"

08:40 Погода

08:45 "Телегазета"

08:50 "Зарядка"

09:10 Мультфiльми

09:40 "Спортивна середа"

10:00 "Ракурс"

10:50 "10 хвилин"

11:00 Серiал 2 категорiя

12:00 "Експонат"

12:30 "In da KR"

12:50 Спецпроект "Наш мер"

13:00 "Бесiди про вiчне"

13:20 "Life ФАХ"

13:40 "Англiйська для всiх"

14:00 "Ракурс"

15:00 "Цей день"

15:30 Погода

15:40 "Помічники янголів"

16:00 "Zоосторiс"

16:20 "Ледi Ленд"

16:40 "Правокуємо"

16:50 "Арт-Об’єкт"

17:10 "Штрих-код"

17:20 " Простi iсторiї. Дiти "

17:30 "Space Kids"

17:40 "Книжкiно"

17:50 "Територiя тишi"

18:00 "Жести"

18:10 "Фактор"

18:20 х/ф "Це дуже забавна iсторiя" 2 категорiя

20:30 "Постфактум"

20:55 Погода

20:57 Телегазета

21:00 х/ф "Кiт у мiшку" 2 категорiя

22:55 Погода

23:00 "Постфактум"

23:40 "Диван"

00:00 "У фокусi Європа"

00:30 "Завтра - сьогоднi"

01:00 Док. серiал

02:00 Серiал 1 категорiя

03:30 Док. серiал

04:30 "Золота колекцiя кiно" 1 категорiя