Пільгові кредити на будівництво енергетичних потужностей: про старт програми повідомила прем'єр-міністерка Юлія Свириденко
З першого червня стартувала державна програма підтримки проєктів розподіленої генерації для великого та середнього бізнесу. Як повідомила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко, підприємства зможуть залучати кредити на будівництво нових генеруючих потужностей під 10 відсотків річних. Програма спрямована на зміцнення енергетичної стійкості країни, підтримку економіки та розвиток власної генерації в умовах постійних атак росії на енергетичну інфраструктуру.

tv@rudana.com.ua