Про дитинство, науку, друзів: на засідання клубу "Спілкуймося українською" запросили професора Олега Сінчука
У бібліотеці на Поштовому учасники розмовного клубу "Спілкуймося українською" мали цікаву зустріч. Запросили відомого криворіжця, доктора технічних наук, професора КНУ Олега Сінчука. У колі друзів та однодумців науковець презентував свої автобіографічні твори. Розповідає Тетяна Васильєва.

tv@rudana.com.ua