Випускники-герої: у другій гімназії вшанували пам'ять чотирьох колишніх учнів, які загинули за Україну

09.04.24

Владислав Погорілий, Ігор Дон, Олег Волошин, Валерій Мороз. У 2-й гімназії відкрили меморіальні дошки у пам'ять про колишніх випускників, що віддали життя за Батьківщину. Надія Шевченко розкаже про героїв.