Випускники-герої: у другій гімназії вшанували пам'ять чотирьох колишніх учнів, які загинули за Україну
09.04.24
Владислав Погорілий, Ігор Дон, Олег Волошин, Валерій Мороз. У 2-й гімназії відкрили меморіальні дошки у пам'ять про колишніх випускників, що віддали життя за Батьківщину. Надія Шевченко розкаже про героїв.

tv@rudana.com.ua