Безкоштовні проднабори сьогодні доставили маломобільним мешканцям селища Авангард

ВАЖЛИВО
24.04.24 - 11:02

Майже 100 безкоштовних наборів сьогодні зранку отримали  пільговики  селища Авангард. Виїзний пункт розташувався в 104-ій гімназії.

З 22 квітня у Кривому Розі стартувала третя хвиля видачі безкоштовних проднаборів. В Центрально-Міському районі з понеділка розпочали роботу 4 стаціонарних пункти та виїзні пункти для мешканців віддалених селищ. За два дні безкоштовні пакунки в районі вже отримали 48 відсотків містян

 

«У Центрально-Міському районі три віддалених селища: Авангард, Рахманівка і Степове. Це понад 400 сімей, яким доставлять продукти прямо за місцем проживання. Два дні ми розвозили набори людям з вадами здоров‘я і тим, які перебувають на обліку в районному терцентрі.  Продукти вже отримали 560 сімей.  Сьогодні приїхали до Авангарду, де проднабори отримають 100 сімей», -  розповіла начальниця районного управління праці та соцзахисту населення Людмила Угринович.

 

 

«Авангард розташований за межами міста, і дуже добре, що в такий складний час його мешканці мають змогу отримати потрібні і якісні продукти. Щиро вдячні за це Раді оборони міста», - каже директор Криворізької гімназії №104 Олег Тетерін.

 

Графік роботи виїзних пунктів розміщено на сторінці Ресурсного центру. Його також підкажуть в Контакт-центрі гарячої лінії 15-20 та в кожному стаціонарному пункті видачі безкоштовних продовольчих наборів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: