Безкоштовно, швидко й конфіденційно. Криворіжці можуть пройти експрес-тест на ВІЛ

ЗДОРОВ'Я
14.05.19 - 16:47 430

Жителів області запрошують пройти експрес-тестування на ВІЛ. Акція триватиме два дні. Мешканці Кривого Рогу можуть перевіритись на наявність вірусу у п’яти клініках.

«19 травня весь світ згадує людей, які померли від СНІДу. Напередодні цього дня в Україні відбуваються безкоштовні експрес-тестування на вірус імунодефіциту. Дніпропетровщина – не виняток. Такими акціями прагнемо донести, що ВІЛ – не вирок. ВІЛ-позитивні люди можуть нормально жити. Важливо лише правильно лікуватися. В Україні це безкоштовно», – розповіла медичний директор обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом Марія Гудова.

Експрес-тест можна зробити у наступних криворізьких медзакладах:

«Криворізький шкірно-венерологічний диспансер» (вул. Володимира Великого, 25), «Психоневрологічний диспансер» (вул. Дишинського, 27), «Криворізька центральна районна лікарня» Кабінет «Довіра» (вул. Вишнева, 1А), „Криворізька міська лікарня №17» Кабінет «Довіра» (вул. Каткова, 2), «Криворізький центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» (вул. Нікопольське Шосе, 4Г).

Тестування – безкоштовне та конфіденційне. Результат – протягом 15 хвилин. Медики рекомендують перевірятися на ВІЛ кожні три місяці. Тестування можна пройти будь-коли, у будь-якій медичній установі України.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: