Біля пам‘ятного знаку афганцям в Саксаганському районі сьогодні з‘явилась алея туй і горобини

ПАМ'ЯТЬ
20.04.24 - 13:39

Молоді деревця туї і горобини з‘явились сьогодні   біля пам‘ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам в Саксаганському районі. Разом з нацгвардійцями їх садив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

Наше місто географічно займає 430 кв км. А  з декількох сотень комунальників  -  половина реально на фронті. Тому так важлива сьогодні участь кожного у Дні довкілля, - пояснює  голова Ради оборони.

 

«Тому я вдячний кожному криворіжцю, який за багаторічною  традицією сьогодні вийшов навести порядок – біля свого будинку, в парку, сквері.  Ми любимо своє місто і хочемо, щоб воно було затишне і гарне», - каже О.Вілкул.

 

Нацгвардієць 21-ої окремої бригади Олексій на фронті з 2022-го,  отримав поранення  і знову повернувся у стрій. Сьогодні, каже,  прийшов підтримати цей благородну і важливу справу.

 

 «Важливість сьогоднішнього заходу не можна недооцінювати. Це нагадування мешканцям міста, що війна триває, хлопці далі боронять нашу країну.  І попереду у нас ще багато справ»

 

Заступник командира в/ч 3011 полковник Олександр Пискун мріє, щоб поряд із знаком воїнам-інтернаціоналістам у сквері з"явився  пам‘ятник і нацгвардійцям. Тим, хто сьогодні боронить нашу державу і тим, хто віддав вже за Україну життя.

 

«Місто живе мирним життям. Так, є прильоти і країна терорист намагається зломити нас всіма доступними їй способами, але ми не втрачаємо бойовий дух.  І навести після зими лад біля своїх будинків, робочих місць – наше зобов‘язання», -  наголошує   Олександр Пискун.

 

Висаджені сьогодні деревця згодом піднімуться. І сквер, куди так люблять приходити криворіжці, розквітне новими фарбами, стане більш зеленим і затишним.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: