Червоно-чорний і з гербом. На криворізький маршрут вийшов оновлений трамвай

АКТУАЛЬНО
19.05.25 - 15:15

Як нова копійка. У Кривому Розі на лінію вийшов ще один капітально відремонтований трамвай. Стильний вагон впадає в око червоно-чорним забарвленням та гербом міста на чолі.

Це перший із трьох трамваїв, які планують оновити цьогоріч. Вагон уже вийшов на маршрути швидкісної лінії.

 

«Модернізація електротранспорту відіграє ключову роль у покращенні якості перевезення мешканців, - упевнений голова Ради оборони міста Олександр Вілкул. - Лише протягом трьох останніх років були капітально відремонтовані 6 трамваїв та 18 тролейбусів, придбані 10 нових автобусів, відкриті 4 маршрути. У цьому році ми плануємо відремонтувати 5 тролейбусів та ще два трамваї».

 

Комунальний пасажирський транспорт має неабияку популярність. Наземний і швидкісний трамваї щодня перевозять понад 100 тисяч пасажирів. І що важливо - у Кривому Розі збережено безкоштовний проїзд у тролейбусах, трамваях та автобусах.

 

«Із 2024 року на вагонах типу КТМ виконують заміну кузовів на нові. Це дає більший термін експлуатації вагонів (35-40 років при нормативних 16). Заміна кузова подовжує цей термін на 10-15 років, – каже директор КП «Швидкісний трамвай» Руслан Божко. - Із 2015 року на підприємстві відремонтували 19 трамваїв. Цілком оновлені екстер’єр та інтер’єр: замінено маски, меблі, систему керування, встановлені нові дзеркала з кращим оглядом. З 2024 року почали використовувати нові каркаси".

 

Саме цей вагон вже пройшов усі необхідні випробування, отримав відповідні дозволи та сьогодні вирушає перевозити наших пасажирів. Крім того, для КП «Швидкісний трамвай» закуплять 3 одиниці спецтехніки та замінять 14 км контактних мереж.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: