Чи можна військовозобов’язаним криворіжцям змінити прописку під час дії воєнного стану?

КОРИСНО
22.08.22 - 13:02

Чи можна військовозобов’язаним змінити прописку під час дії воєнного стану, розтлумачили у Криворізькому центрі "Віза" («Центр Дії»).

В умовах воєнного стану в Україні адміністративні послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання в Дніпропетровській області тимчасово не надають. Не виняток і зміна реєстрації місця проживання військовозобов’язаних осіб! - наголосили у Центрі.

 

Після відновлення надання послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, призовники, військовозобов’язані та резервісти можуть звертатися до офісів прописки Центру «Віза» («Центр Дії»), у разі наявності в їхніх військово-облікових документах позначок військових комісаріатів відповідно про зняття з військового обліку або про перебування на військовому обліку за місцем проживання.

 

Особи, які проходять військову службу або перебувають на спеціальному обліку, надають довідку про проходження служби у військовій частині, видану командиром військової частини (для військовослужбовців, крім строкової служби) або за місцем роботи.

 

За інформацією про відновлення надання таких послуг стежте на вебпорталі Центру «Віза» («Центр Дії») виконкому. Контакти Центру «Віза» («Центр Дії»): тел. 0 800 500 459 (безкоштовно), e-mail: viza@kr.gov.uahttps://viza.kr.gov.ua.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: