Контузії, порізи, уламкові поранення. 11 криворіжців ще лікують травми після вибуху ракети

КОМЕНТАР
02.08.23 - 16:12

У криворізькій лікарні на тепер залишаються ще 11 постраждалих від ракетного удару. Всі пацієнти - у стані середньої тяжкості. Про теперішній фізичний стан криворіжців, які пережили страшний російський теракт, розповів нам медичний директор з хірургічної допомоги.

«Одразу ж після удару, в понеділок, до нас доправили 18 постраждалих. 8 людей лікуються амбулаторно. Частина виписалася з покращенням стану, їм уже не потрібна стаціонарна допомога. На сьогодні, у нашій лікарні ще залишаються 11 пацієнтів середнього ступеня тяжкості. Було троє важких, але за добу їхній стан вдалося стабілізувати», - каже лікар.

 

У криворіжців, головно, множинні вибухові травми: уламкові поранення від скла, бетону, металу, а також черепно-мозкові травми й акубаротравми (контузії). Вік постраждалих містян - від 25 до 60 років.

 

«На цей момент, їхньому життю нічого не загрожує, - стверджує медик. -  Психоемоційний стан, звісно, вразливий, з ними працює психолог. Якщо стан нестабільний, то ми пропонуємо затриматись у нас. Порівняно з минулим терактом у 5-поверхівці на вул. Героїв АТО, цього разу більше постраждалих, більш масове ураження людей. Але тоді травми були набагато тяжчі».

 

Нагадаємо, від влучання двох російських балістичних ракет, 31 липня у Кривому Розі загинули шестеро людей, 82 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Ворог випустив смертельне залізо по житловому сектору Кривого Рогу орієнтовно з тимчасово окупованого Джанкоя в Криму.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: