«Місто в смартфоні». Незабаром у Кривому Розі запрацює проєкт «Е-малятко»

СОЦІУМ
09.10.19 - 17:22 684

Сьогодні на робочій нараді в Криворізькій міськраді обговорили алгоритми запуску експериментального проєкту «Е-малятко», що стартує в нашому місті 1 січня 2020 року.

Заходи розроблені згідно з Указом Президента України. Головна мета проєкту – доступність всіх публічних послуг для українців онлайн.

 

«Кривий Ріг лідирує серед міст України з питань електронного управління, самоврядування та відкритості даних. Тому постанови Уряду щодо електронних послуг нам зрозумілі, у нас вже є результати в цій роботі», - зазначила заступниця міського голови Надія Подоплєлова.

 

Як підкреслив Юрій Вілкул, для криворіжців «Держава в смартфоні» – не новина. Криворізький ресурсний центр, організований у нашому місті ще у 2010 році вже функціонує мобільним додатком і охоплює 176 електронних інформаційних ресурсів. Також послуги в електронному вигляді можна отримати в «Центрі адміністративних послуг «Віза». Крім того, криворізька пілотна послуга «11 в 1» є прообразом «Е-малятко». В місті вже оформлено близько 2,5 тисячі таких пакетних послуг.

 

У Кривому Розі вже давно відпрацьовані питання взаємодії службовців і медіапідтримки реформи, оскільки навчання споживачів публічних послуг діджитал – навичок і скілів теж є завданням № 1.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: