Півтори сотні учасників об‘єднала у Кривому Розі Магістральна (не)конференція Edcamp

ОСВІТА
15.03.25 - 15:21

Вчити мріяти і бачити майбутнє України.  150 освітян з різних куточків України  зібрала в нашому місті  Магістральна (не)конференція Edcamp.  

Сьогодні учасники  зустрічі обговорювали  "Наступність у формуванні наскрізних навичок НУШ: від початкової ланки до ЗВО".  Змішаний формат конференції дозволив долучити до її учасників велику кількість гостей.

«(Не)конференція – непересічна і знакова подія для наших освітян. Щороку до неї долучаються активні учасники педагогічного руху - ті, хто хоче змін. Вона – перша з трьох у цьому році. Захід зібрав  колег з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Кіровоградщини. Нам приємно, що ми користуємося попитом і нас є чим поділитися. Сьогодні, власне, і будемо говорити про ті навички, які, у нинішніх умовах, необхідно розвивати у дітей - від початкової школи  до  старшої.  Це те, що потрібно людині протягом життя, щоб стати успішною», - пояснює очільниця міського департаменту освіти та науки Тетяна Кріпак.

Упродовж багатьох років з криворізькими освітянами  співпрацює компанія Метінвест.

 

«Сьогоднішні учні в майбутньому стануть нашими працівниками. І ми, з свого боку,  сприяємо тому, щоб вони залишалися в нашому рідному місті, піднімали  і розвивали Україну. Дякую всім організаторам сьогоднішнього дійства, а учасникам бажаю  ефективних комунікацій, обміну досвідом. Нехай вони надихають себе, молодь, розвиваються і рухаються вперед», - підкреслив керівник з персоналу компанії Олександр Шуліка.

 

Людмила Хорькова стояла у джерел цього руху на Криворіжжі. Викладачка  історії і правознавства 114-ї гімназії  багато років мріяла, щоб наше місто стало рухом вчительства в Україні.

 

«Нарешті моя мрія здійснилася. В цьому році маємо найвищий результат. Дуже важливо сьогодні працювати над собою, стати стійкими і нести цю стійкість до дітей та батьків. Стати більш сильними, потужними і розумними в багатьох справах, бо вчитель – це той, без якого не можна творити державу. А свою державу ми маємо любити сьогодні більше, ніж у мирний час», - переконана пані Людмила.

 

Спікер і учасник (не)конференції - вчитель географії з Олександрії Олександр Доценко.

«Я викладаю ще й соціальну мотивацію навчання. Саме ці уроки допомагають учням і вчительству стати стійкими до викликів сьогодення. Те, що відбувається вже стільки років – насправді проблематично, але ми маємо вчити дітей мріяти про Україну говорити з ними про те, якою вона буде після війни, яке на них чекає майбутнє. Адже вони і є наше майбутнє», - впевнений педагог.

Під час (не)конференції освітяни долучилися до різноманітних активностей, панельної дискусії  і  спеціальної сесії від EdCamp Ukraine.  Окрім цього, відбулися короткі презентації освітніх проєктів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: