Подолав саркому, втратив руку, але не полишив надії: щемна історія 21-річного криворіжця

БЛАГОДІЙНІСТЬ
26.08.20 - 11:37

21-річний Данило мріє відкрити ресторан, у якому раз на тиждень влаштовуватиме благодійні вечері та годуватиме нужденних стейками власного приготування. Але зараз йому самому вкрай потрібна допомога благодійників.

Данило Татаринцев народився і виріс у Кривому Розі. У 2016 році хлопець зламав променеву кістку лівої руки, йому наклали гіпс, і згодом юнак забув про подію, аж поки у серпні 2019 року після фізичного навантаження він не відчув дискомфорт.

 

 

Хлопець не міг спати ночами від болю. Лікарі у рідному Кривому Розі та Дніпрі не могли зрозуміти, що не так. Коли діагноз нарешті поставили, радіти причин не було - світлоклітинна саркома лівого передпліччя.

 

 

Родина, зібравши свої заощадження, вирушила до Німеччини на лікування, де юнак переніс декілька операцій. Він втратив руку, але у битві з хворобою вважає себе переможцем. За час лікування родина заборгувала майже півмільйона гривень, а попереду – повторні скринінги, надтяжка реабілітація та протезування. Без допомоги благодійників та всіх небайдужих мрія криворіжця не здійсниться, але він готовий боротись.

 

 

Детальніше про історію Данила та про те, як можна допомогти – у сюжеті ТСН.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: