Принцеса та Нектарій, Богдан та Аріна – незвичні та популярні дитячі імена 2018

ЦІКАВО
18.01.19 - 16:40 696

Народження дитини - радісна та відповідальна мить у житті кожної родини. А обрати ім’я для немовляти - одне з найсерйозніших завдань, яке постає перед батьками. Дехто навіть вважає, що ім’я впливає на подальшу долю людини та її характер. 
 

Загалом найбільш популярними дівочими іменами минулого року стали - Злата, Софія, Єва, Кіра, Яна, Марія, Вікторія, Анастасія, Поліна. Хлопчиків найчастіше називали - Матвій, Дмитро, Максим, Марко, Олександр, Артем, Андрій, Іван, Владислав.

 

Цікаво, що деякі імена поширені в одних регіонах України, і менш популярні в інших. У 2018 році ця тенденція збереглася, - кажуть у Мінюсті. 

«У кожному регіоні спостерігаються свої особливості щодо імен. Наприклад, на Львівщині дуже поширені для дівчат такі імена, як Софія, Анна, а в Харківській області - Дар’я, Злата», - повідомила заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

 

Та крім звичних нам Богданчиків та Марічок, українські батьки реєстрували донечок Принцесу, Нуне, Сумаййю та Філофтею, а серед хлопчиків з’явилися Мадяк, Космос, Лучіан та Нектарій. Зустрічались минулоріч і цікаві подвійні варіанти імен - Йохана-Клавдія, Мадона-Лама та Арон-Діонісій.

 

Сподіватимемось, що малеча в майбутньому зрозуміє креатив від батьків і зможе оцінити унікальність свого імені.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: