Студенти Дніпропетровщини можуть поїхати на безкоштовне навчання до європейських вишів

ОСВІТА
19.02.19 - 11:49

Студенти Дніпропетровщини можуть безкоштовно потрапити до європейських вишів за програмами обміну. Вони тривають від трьох місяців до одного року. Витрати на навчання покриває стипендія Erasmus+. ЄС також надає до 500 євро на транспортні витрати та близько 800 євро на місяць — на проживання.

Учасники обміну заздалегідь можуть пройти онлайн-оцінювання мовної компетентності. Результати оцінювання не впливають на участь у програмі.
Також Erasmus+ підтримує стажування та виробничу практику. Їхня тривалість — від 2 до 12 місяців. Основна умова — вони мають бути пов’язані з навчальною програмою та спеціалізацією студента.

 

Щоб отримати інформацію про актуальні програми обміну та строки подання документів, слід звернутися до відділу міжнародних відносин свого університету. Перелік навчальних курсів, за якими європейські виші надають магістерську стипендію Erasmus Mundus, можна переглянути тут.

 

У програмі Erasmus+ можуть брати участь не лише студенти. ЄС також пропонує обміни для молоді 13 — 30 років. Це можуть бути дебати, спортивні заходи, семінари чи тренінги. Тривалість — від 5 до 21 дня. За довідками потрібно звертатися до Інформаційного центру Erasmus+ Youth в Україні.

Більш детально про програму можна дізнатися з інтерактивних карток.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: