Талановиті та творчі. Криворізьких працівників культури та митців привітали з профі-святом

СВЯТО
08.11.19 - 10:06

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва міський голова привітав діячів культури - керівників і викладачів закладів, художників, працівників театрів, бібліотек і музеїв.

«Культурні досягнення та традиції – це наш скарб. І збереження культурної, духовної спадщини, шанування видатних земляків є не лише приводом для гордості, але й запорукою подальшого розвитку Кривого Рогу. Без вашої підтримки й розуміння, без вашого доброго серця, ініціативної творчої думки неможливі ці позитивні зміни в житті рідного міста», – зазначив Юрій Вілкул.

 

Культурна сфера міста об’єднує понад 100 закладів: 12 палаців, 3 театри, 18 шкіл мистецтв, музичний коледж, Криворізький державний цирк, 46 бібліотек, міський виставковий зал, історико-краєзнавчий музей та його філії. У них працюють понад 2,5 тисячі творчих, талановитих людей.

 

Протягом року в Кривому Розі вирує різножанрове творче життя. Проводять театралізовані свята та понад 35 фестивалів і конкурсів. Серед них – мистецькі події національного рівня, які збирають рекордну кількість учасників. Це всеукраїнські фестивалі «Червона калина», «Козацькі пісні», «Джаз на Поштовій», «Сучасні ритми».

 

«Ми вдячні нашим корифеям за їхню багаторічну натхненну працю, ініціативність, активну життєву позицію. Також ми завжди радіємо досягненням юних криворіжців, їхнім перемогам на міжнародних, всеукраїнських фестивалях та конкурсах, у престижних телевізійних шоу-програмах. Ми віримо, що наші кращі традиції будуть примножуватися і Кривий Ріг завжди буде містом творчих досягнень, відкритим і доступним для кожного, а професіоналізм та ініціативність будуть успішно працювати на майбутнє», - сказала директорка школи мистецтв № 2 Ольга Тронь.

 

Цьогоріч за рахунок коштів міського бюджету виділили 10,9 мільйона гривень на капітальні ремонти закладів культури, близько 5 мільйонів гривень – на придбання обладнання та поповнення бібліотечних фондів.

 

Фото - міського управління преси та внутрішньої політики.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: