У Кривому Розі двоє молодих людей адміністрували телеграм-канал з "полуничкою"

5-го серпня правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків за місцями мешкання організаторів телеграм-каналу – неповнолітнього криворіжця та його 21-річної дівчини.
Квартири були облаштовані комп’ютерною технікою та іншими приладами, які безпосередньо використовувались для виготовлення та розповсюдження порнографічної продукції через інтернет.
Поліціянти вилучили комп’ютерну техніку, системний блок, жорсткі диски, веб-камери, мобільні телефони та банківські картки.
Все вилучене направили на експертизи, за результатами яких буде вирішено питання про повідомлення зловмисникам про підозру.
Триває досудове розслідування в межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут й розповсюдження порнографічних предметів). Якщо вину доведуть, ділкам загрожуватиме до 7 років позбавлення волі.
Поліцейські встановлюють всіх осіб, причетних до організації незаконної діяльності.
Фото з сайту Нацполіції.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»
Зарізав по-звірячому. У Кривому Розі затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві 80-річного пенсіонера
Погоріли. 9 криворізьких наркодилерів налагодили продаж наркоти через закладки. Відео
Золотий промисел. На вул. Світальського грабіжник зірвав з чоловіка ланцюжок