У Кривому Розі пролунав різдвяний фестиваль «Джаз на Поштовій»

КУЛЬТУРА
26.12.19 - 16:03

Учора, 25 грудня, у Палаці культури «Центральний» відбулася святкова різдвяна програма «Джазу на Поштовій» «Let it snow». Популярний осінній фест найстаршого проспекту міста, перемістився в Покровський район.

Передноворічний Кривий Ріг поновив традицію джазових зустрічей в Палаці культури «Центральний». Саме там у вісімдесятих лунали вечірки першого криворізького джазового фесту «Горизонти джазу». Бульвари осяяні новорічними ілюмінаціями, а Кривий Ріг заполонив джаз.

 

Перші ноти щорічного «Джазу на Поштовій» вже традиційно належать зразковому бенду дитячої музичної школи №10. Колектив найпершого джазмена 80-х Олександра Гебеля нині в руках диригента та керівника Артема Зінченка. У прийдешньому році джазовики 10-ої школи відзначатимуть своє сорокаріччя. Цьогорічним експериментом для бенду стало оранжування етномузики. На різдвяному концерті всесвітньо відомий «Щедрик» Леонтовича наповнили етноджазом.

 

«Найпопулярніші між Новим роком і Різдвом – мелодія «Carol of the bells» або «Щедрик», яку співають люди усіх національностей. Це найдивовижніша новорічна п’єса», - говорить керівник зразкового дитячого бенду 10-ї музичної школи Артем Зінченко.

 

Продовжили різдвяну концертну програму ще одні ювіляри року-2020 - бенд Криворізького державного цирку під керівництвом Юрія Єсипенка. За півстоліття з нього вийшли понад сотня музикантів. Цього вечора Різдво у стилі «джаз» дарувало тріо тих, хто грав ще з першим джазменом Кривого Рогу Олександром Гебелем: Олексій Кучеров, Юрій Комендант та теперішній диригент і керівник колективу Юрій Єсипенко.

 

«Ми відпрацювали виставу в цирку і приїхали відразу сюди показати, на що здатен оркестр. Люди, глядачі, слухачі, які приходять на концерти, знають, що почують якісну музику, яка підніме їм настрій у цей святковий вечір» - поділився Юрій Єсипенко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: