У Кривому Розі триває благоустрій скверу імені Гутовського

АКТУАЛЬНО
15.03.19 - 15:04

Затишний куточок та місце відпочинку для двадцяти тисяч жителів Довгинцівського району. Таким сквер імені Гутовського став завдяки ініціативним мешканцям, підтримці компанії Метінвест та міських програм благоустрою.

Ще з 2004 року найініціативніші мешканці спального мікрорайону збираються на суботники, борються з амброзією, висаджують квіти та дерева в сквері імені Гутовського. Окрім того, небайдужі містяни постійно беруть участь у конкурсах благоустрою та шукають партнерів для розвитку свого району.

«Раніше всі вважали, що Східний — це спальний мікрорайон на околиці, де немає цивілізації. Зараз мешканці Карачунів, МОДРу, Тернівського району постійно пишуть мені, що хотіли б мешкати в нашому районі. Я вважаю, це підтверджує те, що наш мікрорайон стає більш комфортним та гарним. І в цьому велика заслуга активних мешканців Східного, Метінвесту та міської влади», — розповідає ініціаторка благоустрою скверу ім. Гутовського Світлана Хватова.

 

 

Облаштовують сквер Гутовського вже кілька років. За підтримки комбінатів Метінвесту тут змонтували нове світлодіодне обладнання, встановили альтанки та лавки, відремонтували пішохідні зони. Загалом підприємства вже інвестували в зону відпочинку понад два мільйони гривень.

«Зараз у місті дійсно багато чого змінюється. Спільно з великими підприємствами та міськими програмами з благоустрою наводять лад у скверах та парках Кривого Рогу. І наразі сквер імені Гутовського — один із найпривабливіших у місті», — зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури Кривого Рогу Іван Карий.

 

 

 

Мешканці наводять лад у сквері цілий рік, нині вже беруться за весняні роботи та наполегливо працюють над новим проектом. Незабаром у районі з’явиться спортивний майданчик для міні-футболу та волейболу.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: