У Криворізькому педуніверситеті до 25 березня діє пункт реєстрації ЗНО-2019

ОСВІТА
14.02.19 - 15:08 737

У криворізькому педагогічному університеті розпочав роботу пункт реєстрації ЗНО-2019 на допомогу майбутнім абітурієнтам, - повідомляють у виші.

З 5 лютого до 25 березня 2019 року тут діє пункт реєстрації ЗНО-2019.

registration 17

Майбутні абітурієнти мають можливість, за бажанням, звернутися по допомогу до спеціалістів університету.

 

registration 110

«Роботу пункту приймальної комісії КДПУ зорієнтовано на допомогу з питань формування комплекту реєстраційних документів майбутнього учасника ЗНО.

До пункту звертаються переважно випускники минулих років; допомога також надається й випускникам 2019 року», – розповідає провідний фахівець I категорії приймальної комісії Олена Володимирівна Кулаковська.

registration 38

 

З 11 по 13 лютого відбулася реєстрація учнів Криворізької Центрально-Міської гімназії та Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 16, яких ознайомили з основними вимогами щодо оформлення документів.

Випускники отримали відповіді на питання, які виникли під час реєстрації.

registration 57

«Я вважаю, що це гарна ідея створити такі пункти реєстрації ЗНО, адже кожен має чудову нагоду отримати допомогу від кваліфікованого фахівця.

Цей процес не страшний, особливо, коли поруч є людина, яка не дозволить тобі щось переплутати. Також мені подобається те, що ми отримали можливість зареєструватися одразу всім класом, адже це для нас відповідальний момент, який запам’ятається», – поділилась учениця 11-Б класу КНТЛ Юлія Ситник.

 

registration 55

 

Наприкінці реєстрації О. В. Кулаковська нагадала майбутнім випускникам про можливість проходження безкоштовного моніторингового тестування у КДПУ, формат якого є наближеним до ЗНО, та перевірити свої знання.

Результати цих випробувань буде подано як за 200-бальною, так і за 12-бальною шкалою.

Криворізький педагогічний запрошує майбутніх абітурієнтів вступати до закладу і бажає успіхів під час вступної кампанії!

 

Фото зі сторінки КДПУ.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: