У пансіонаті для престарілих на Київщині – повторний спалах Covid-19. ТОП-5 новин

ВАЖЛИВО
22.05.20 - 9:19

Відсьогодні нам доступні спортивні заходи до 50 осіб без глядачів, громадський транспорт, внутрішньообласні перевезення, діяльність готелів. Хоч і з певними обмеженнями, але ми все більше повертаємося до звичного життя. – МОЗ.

ТОП-5 свіжих новин.

 

1. У пансіонаті для літніх людей «Любов» у Зазим'ї, що на Київщині, зафіксували одразу 9 нових випадків інфікування коронавірусом. Зараженими виявились 7 мешканців пансіонату і 2 працівники. Перший спалах тут стався наприкінці квітня.

 

2. Півзахисник клубу Першої ліги України «Минай» Ігор Вагін одужав від коронавірусної хвороби. Вагін став першим і поки що єдиним українським футболістом, який заразився коронавірусом.

 

3. Азербайджан надав Україні гуманітарну допомогу: 100 тисяч медичних масок, 5 тисяч захисних комбінезонів, а також безконтактні термометри, дезінфектори та інше медичне обладнання.

 

4. В Італії кількість активних випадків коронавірусу знизилась майже до 60-ти тисяч. За останню добу від COVID-19 одужали понад 2,2 тисячі осіб.

 

5. Мер невеличкого містечка Тантаре у Перу Хайме Роналдо Урбина Торрес вдав мертвого і ліг у труну, коли поліцейські прийшли його штрафувати за порушення карантину. Сусіди повідомили, що міський голова запросив друзів і випиває з ними, чим порушує карантин.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: