У жорстоких боях на Запорізькому напрямку загинув криворіжець Володимир Слюсар

ЖАЛОБА
03.05.24 - 14:39

«Професіонал до мозку кісток». У  жорстоких боях на Запорізькому напрямку поліг криворіжець Володимир Слюсар.

 На фронті Володимир командував стрілецьким відділенням, маючи звання молодшого сержанта, а за мирного життя працював верстатником широкого профілю в ремонтно-механічному цеху №1 Ливарно-механічного заводу АМКР.

 

В РМЦ-1 він прийшов майже 30 років тому ще 17-річним юнаком. Взяли його учнем токаря, не без підстав сподіваючись, що буде з хлопця пуття, позаяк обрав він цей цех для роботи зовсім не випадково, а маючи собі за приклад своїх батьків, так би мовити, продовжуючи започатковану ними трудову династію, - згадують в первинній організації ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 

Все своє трудове життя пропрацювали в РМЦ-1 і батько, і мати Володимира. При цього змогли передати інтерес та повагу до роботи на виробництві машинобудівного профілю не тільки синові, а й доньці. Сьогодні рідна сестра Героя теж працює на Ливарно-механічному заводі,  щоправда, не за верстатом, а машиністкою крана і в іншому цеху – РМЦ-2.

 

Таким чином, хист до професії верстатника, мабуть, передався Володимирові, як то кажуть, на генному рівні.

 

«Ми знали Володимира Слюсара як справжнього професіонала, майстра своєї справи з великої літери, - розповідає начальник РМЦ-1 Євген Гречаний. – У Володимира було чому повчитися, було що перейняти, корисне для себе, не тільки новачкам, а й досвідченим колегам. Він з усіма охоче ділився своїми професійними «секретами». Його чуйність, терпіння, яке він виявляв, намагаючись якнайкраще все показати, більш зрозуміло пояснити, коли до нього зверталися за порадою, здається, були безмежними.

 

Він як ніхто міг підтримати того, у кого щось не заладилось, виникли якісь проблеми. У Володимира були просто неймовірні здібності. Він, немов  чарівник, міг додати людині впевненості у собі, запевнити, що все буде добре, підняти дух», - згадують  колеги.

 

 Немає слів, щоб висловити як безмежно ми вдячні йому та багатьом іншим нашим захисникам та захисницям  за їхню самопожертву, - кажуть у профспілці.

 

У загиблого Героя  залишилися дружина та донька-студентка…

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: