Ви - незламні і сильні. У криворізькому центрі «ЯМаріуполь» діти писали вітальні листи військовим

СВЯТО
29.12.22 - 18:05

Майстер-класи, розважальні спортивні і культурні заходи. Таким є життя Центру підтримки переселенців «ЯМаріуполь» у Кривому Розі. Сьогодні тут діти писали листи українським захисникам. Дитячі привітання відправлять на фронт, де їх чекають із нетерпінням.

Напередодні свят до дітей завітав друг і партнер центру «ЯМаріуполь» – клуб подорожей  «Командор». 

 

«Малюють, хто трактор, що тягне корабель, хто свій дім. Всі дитячі листівки обовязково підпишемо. Вчора і сьогодні я спілкувався з нашими військовими. Вони дуже чекають ці зворушливі подарунки», - розповідає керівник клубу Григорій Курочкін.

 

«Ви сильні та незламні, не дивлячись ні на що», - пишуть діти військовим. «Ми з Маріуполя і все буде добре. Наше місто сильне і воно тримається», - такі слова закарбовуються не лише на папері, а й в серцях маленьких маріупольців. А також в душах дорослих чоловіків, які зараз боронять їхнє життя і свободу.

 

Для фронту діти також майструють ялинки, іграшки. Все зроблене маленькими руками теж їде на передову, - розповідає керівник центру «ЯМаріуполь» Володимир Курський.

 

За традицією, кожної зустрічі у Центрі дарують дітям призи за творчість і смаколики. Особливі дарунки – іменинникам.  Колекційну ляльку від «командорів» сьогодні отримала  семирічна дівчинка  з нескореного Маріуполя.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: