У Черкасах стартували Всеукраїнські змагання "Ігри Нескорених". Уболіваймо за земляків!

СПЕЦРЕПОРТАЖ
27.06.21 - 9:44

Сьогодні на Центральному стадіоні міста Черкаси стартували Всеукраїнські змагання Ігри Нескорених. Вони відбудуться у 9 дисциплінах: штовханні ядра, метанні диску, бігу 100, 400, 1500 м, стрибків у довжину, велоспорті, пауерліфтингу та веслуванні на тренажері (1 хв та 4 хв). 

Як передають із місця події наші кореспонденти, зараз на стадіоні шикуються команди з 21 області України:

Київщина — 26 учасників, Львівщина — 7, Черкащина - 20, Дніпропетровщина - 17 (серед них - 9 криворіжців), Чернігівська та Рівненська — по 8 учасників, Хмельницька та Миколаївська — по 7, Волинська та Житомирська — по 6 учасників, Кіровоградська — 5, Одеська, Херсонська, Чернівецька та Сумська — по 2, із Харківської, Івано-Франківської, Донецької, Вінницької, Запорізької та Полтавської областей - по 1.

 

Участь в Іграх беруть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, прикордонної служби України, поліції, СБУ, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків.

 

До участі у змаганнях зареєструвався 131 ветеран. Є ті, хто вже не вперше бере участь у змаганнях, і є ветерани, для яких зі змагання стануть першими в житті.

 

Ветерани обрали кілька дисциплін для виступів. Так, у бігу на дистанціях 100, 400 та 1500 метрів змагатимуться 44 учасники, штовхатимуть ядро – 61, метатимуть диск – 50, стрибатимуть у довжину – 29. У пауерліфтингу виступить 41 ветеран та військовослужбовець, веслувати на тренажерах будуть 84 учасники, ще 40 здобуватимуть медалі у велоспорті на шосе.

 

Нагадаємо, крім Черкас, Ігри нескорених відбудуться і в Кривому Розі. Ветерани змагатимуться з плавання та стрільбі з лука. Ігри інвіктусів у нашому місті стартують 10-11 липня.

 

Вболіваймо за наших земляків! 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: