Від ускладнень ковіду на 74-му році померла відома криворожанка Надія Білоус

ЖАЛОБА
26.04.21 - 16:01

25 квітня на 74-му році пішла з життя наша землячка, депутатка Центрально-Міської районної у місті ради VI скликання та Криворізької міської ради VIII скликання Надія Іванівна Білоус.

Надія Іванівна була справжнім патріотом рідного міста, завжди відстоювала інтереси своїх земляків. 

 

36 років свого життя присвятила роботі на Криворізькому гранітному кар’єрі.

 

Із 2005 року працювала на комунальному підприємстві «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг». На посадах, які обіймала Надія Іванівна, проявляла себе досвідченим працівником, умілим організатором виробничого процесу, користувалася заслуженим авторитетом у колег.

 

На жаль, коронавірус спричинив серйозні погіршення здоров’я Надії Іванівни. Лікарі Криворізької інфекційної лікарні, де вона перебувала на лікуванні, доклали великих зусиль заради збереження її життя, однак через ускладнення, що виникли  після тривалої боротьби з хворобою, її життя перервалося. У пам’яті близьких Надія Іванівна залишиться люблячою матір’ю і бабусею.

 

Криворізький міський голова, депутати міської ради та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття рідним та близьким Надії Іванівни. Світла пам'ять про неї  житиме в серцях мешканців, інтереси яких вона представляла у міській раді.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: