Гурт "Без обмежень" дав у Кривому Розі особливий концерт: запросили звільнених з полону

ПОДІЯ
12.02.24 - 15:38

У вечір неділі в криворізькому Палаці молоді і студентів "запалював" публіку популярний гурт "Без обмежень". Емоції і драйв музикантів тонко сприймали глядачі, які довго чекали на концерт улюбленої рок-команди. Серед присутніх були й ті, для кого цей концерт без перебільшення став особливим, - воїни, що витримали пекло ворожих катівень. Музиканти запросили на концерт звільнених з російського полону військових.

«Я звернулася до директора гурту, дізнавшись, що вони планують тур і будуть виступати в Кривому Розі. Попросила, щоб вони звернули увагу на моїх маріупольських хлопців. Нам люб'язно надали 15 запрошень. І от вони з родинами - тут. Насправді, дуже важко інтегрувати їх у мирне життя. Я щиро вдячна гурту "Без обмежень" за те, що він допомагає у цьому», - розповіла нам Оксана Латанська, голова ГО "Сталева гвардія Кривого Рогу".

 

Почути улюблені пісні не на стрімінговому майданчику, а наживо - одна з мрій Євгена та Дар"ї. А мрії, як відомо, мають властивість здійснюватися.

 

«Я рік і два місяці був у полоні. Коли повернувся, емоцій багато було. Особливо, коли зустрівся з дружиною. Не вірилось спочатку», - ділиться військовий Євген.

 

«Дуже багато пісень гурту пов'язані з війною, з очікуванням. Вони давали віру в те, що ось-ось і дочекаєшся. Це, дійсно, віра. Я дуже хотіла потрапити на концерт. Раніше, на жаль, ми не змогли потрапити на виступ гурту. А зараз випав такий шанс, тож ми не могли його втратити. Коли звільнили Євгена, я довго не могла в це повірити, що він може зателефонувати, бути поряд», - каже Дар`я, яка так довго чекала на свого коханого.

 

Надолужити все, що не встигли через війну та розлуку, намагається й інша пара - Данило і Дар`я.

 

«Ми любимо «Без обмежень». Прийшли до них з позитивними емоціями. Дуже чекали на цей концерт. У нас є цілий список гуртів, на які ми хочемо сходити. І от "Без обмежень" - один із них», - зізнаються Данило і Дар`я.

 

"Листопад", "Дим", "Вільні люди", «Зорі запалали» - недільний вечір для криворізьких меломанів минув у супроводі улюблених хітів "Без обмежень". Музиканти й зал були в єдиному пориві, на одній хвилі любові до музики, України, у спільному бажанні мирного й щасливого майбуття.

 

Більшу частина коштів від продажу квитків гурт спрямує на допомогу військовим.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: