Мангове дерево і кораблики: як небанально відсвяткувати Новий Рік

ЕКСКЛЮЗИВНО
31.12.18 - 14:15

Якщо вам набридли традиційні мандарини, салати й святкові «вогники» на телебаченні у переддень Нового року, можна спробувати зустріти його за традиціями інших країн – далеких і близьких.

Бразилія

У Новорічну ніч люди  вдягнені в символічний білий одяг – так вони просять богиню Йеманже дати їхнім землям мир. У маленьких човниках їй відправляють подарунки - квіти, дзеркала, прикраси. Щоправда, ці човники потім відпускають в океан. Ми ж можемо спробувати змайструвати човники з яскравого подарункового паперу й у такій оригінальній упаковці подарувати приємні дрібнички рідним та близьким.

 

Непал

Для непальців новий рік приходить зі світанком. Аби прогнати темні сили, вони на вулицях розпалюють велетенські багаття, в яких згоряють непотрібні у прийдешньому році хатні речі. Ми не пропонуємо влаштовувати ритуальні вогнища у під’їздах чи дворах приватних будинків, але останній день року можна присвятити наведенню ладу в помешканні й у думках.

 

Індія

Новорічну ялинку місцевим мешканцям замінює  мангове дерево. Крім традиційних іграшок, його прикрашають фруктами і овочами. В будинках роль вічнозеленого дерева виконують спеціальні таці (підноси), тамтешні батьки кладуть на них солодощі, квіти та невеликі подарунки. Чудова альтернатива для тих, кому шкода рубати зелені красуні.

 

Японія

Японці використовують прихід Нового року для самовдосконалення. Опівночі починає дзвонити дзвін, що відбиває 108 ударів. Кожен удар дзвону повинен вбити одну з людських вад.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: