На 1-му Східному нині прощаються з Анжелою Чувпило - невинною жертвою російських убивць

ЖАЛОБА
15.03.24 - 12:01

«Завжди співчувала людям всім серцем». На 1-му Східному прощаються з Анжелою Чувпило. Російська ракета вбила 55-річну жінку поруч з рідним будинком.

В неї троє синів і донька. Любила свою сім‘ю, була надзвичайно гарною мамою, бабусею і господинею.

 

Анжела Чувпило ніколи не проходила повз навіть малознайомих людей. Віталася, знайомилася, розпитувала.

 

«У неї були ключі від підвалу, який нам служив бомбосховищем. Завжди попереджала всіх про небезпеку, а сама ось не вбереглася», - ковтає сльози давня знайома жінки Людмила Ковальчук.

 

Анжелу вирізняла і надзвичайна любов до тварин. Допомагала буквально всім пухнастикам. Та й  загинула вона, вигулюючи свою собаку, - згадують сусіди.

 

«Це - людина з великим серцем. У нас в будинку мешкає старенька бабуся - лежача. Її сини померли,  жінка залишилась одинокою. Анжела завжди нею опікувалась: годувала, прибиралась у неї», -  ділиться пані Людмила.

 

«Тоді, на початку 90-х були страшенно важкі часи, то вона ділилися абсолютно всім. Коли Анжела свою Танєчку народжувала, я швидку викликала. А вона потім  моїй невістці дуже допомогла. Добре знаю її дітей, покійного чоловіка Сашу, дружили родинами. Дуже гарна людина, так шкода!  Проклятий руський мир!» - не може стримати сліз колишня сусідка загиблої Лілія Крутілова.

 

«В неї завжди була душа навстіж – для всіх. Ніколи не сумувала. Якось світло було завжди поруч з цією жінкою,  дуже комфортно. І погодьтесь, виростити чотирьох дітей – це теж подвиг. Щира була людина. Особливих статків не мала, але духовно збагатила багатьох. Люди це завжди відчували», - розповідає сусідка Людмила Данілюк.

 

На ґанку  мирної багатоповерхівки вже котрий день сльози, розпач і сум. Щоб вбити людину нізащо, на таке навіть звірі не здатні, - у відчаї кажуть люди.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: