Назвали переможців мистецької премії «Весна Рудани КР - 249»

КУЛЬТУРА
18.05.24 - 17:59

Мистецька премія «Весна Рудани КР-249» назвала своїх переможців з-понад 380 учасників. Новий формат приніс криворіжцям нові імена і таланти.

21-й рік поспіль збирає містян і гостей Кривого Рогу «Весна Рудани». Цього разу заявки до участі в ньому подали майже чотири сотні  учасників.

 

 «Наш фестиваль цьогоріч ми презентували в іншому форматі, змінивши його концепцію. Таким чином з’явилась мистецька премія «Весна Рудани КР- 249». Бо саме в травні наше місто буде відзначати свій 249-й рік народження», - говорить голова Асоціації "Арт-культура" Ольга Якубовська.

 

Зміна формату вплинула і на відбір учасників. Цього року до закладів бюджетної сфери приєднались представники бізнес-креативних індустрій. А 10 номінацій розкрили практично всі таланти учасників руданівської Весни.  

 

«Завдячуючи нашим захисникам, місто продовжує жити насиченим культурним життям. Ми, як ніколи, об’єднані і впевнені, що переможемо», - каже голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.  

 

Андрій Лоєвець – художній керівник та головний диригент Академічного ансамблю пісні й танцю «Сіверські клейноди» з міста Чернігів. Каже, для журі це був справжній марафон.

 

«Неймовірна кількість талановитих колективів і виконавців. Видно, що всі вони вболівають за своє місто, за свою країну з максимальною відданістю. Мене переповнюють емоції,  наскільки це місто живе, кохає і творить».

 

«Весна Рудани» визначила 50 лауреатів і  переможців в кожній з 10 номінацій. Серед них - Криворізька міська асоціація "ART-культура", ТРК «Рудана», ПК «Карачуни» «Центральний», «Інгулець», музичні школи №№4,10, «Перший міський телеканал " і картинна галерея «ArtCraftOil».

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: