Опалювальний сезон стартував. У Кривому Розі почали подавати тепло до лікарень

АКТУАЛЬНО
10.10.19 - 14:43

Враховуючи нестійкі погодні умови й різкі коливання температури повітря, сьогодні почали запускати котельні теплогенеруючих підприємств. Після їхнього запуску, спочатку тепло подаватимуть до лікарень, шкіл, дитячих садків та інших установ бюджетної сфери міста.

«Ми провели величезну попередню роботу у міжопалювальний період і маємо результат – місто на 100 % готове до початку опалювального сезону, теплогенеруючі підприємства з лімітами на газ. Прийнято рішення поступово, на мінімальному тепловому режимі розпочинати подачу тепла. Такий підхід дозволить планово, у нормальному робочому графіку розпочати подачу тепла до бюджетної сфери та житлового фонду», – зазначив мер Юрій Вілкул.

 

Як ми вчора писали, КП «Криворіжтепломережа» уклало необхідні договори з НАК «Нафтогаз України», і отримало ліміти. Сьогодні планують запустити 10 котелень «Тепломережі». Щодо ДП «Криворізька теплоцентраль», отримали підтвердження з НАК «Нафтогаз України» про отримання лімітів, підприємство готує до запуску всі 6 котелень.

 

«Найперше тепло отримають бюджетні заклади. Сьогодні плануємо подати тепло до онкодиспансеру, до лікарень № 8, 6, 3, 2, 4-ї дитячої, 1-го пологового будинку та 1-ї дитячої поліклініки. Надалі, враховуючи, що йде потепління, якщо середньодобова температура повітря буде нижча +8, тепло почнуть подавати і на житлові будинки, згідно отриманих заявок на підключення», – зауважив заступник міського голови Олександр Катриченко.

 

З ранку 10 жовтня газовики «Криворіжгаз» знімають пломби на засувках газопроводів і теплогенеруючі підприємства «розпалюють» котельні. Також тепловики починають приймати заявки на підключення об’єктів бюджетної сфери і житлових будинків.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: