Остання роль - захисник. Звання Героя України - для криворізького воїна, актора Богдана Колесника

ЖАЛОБА
16.04.24 - 11:12

Майже 18 тисяч голосів набрала петиція про присвоєння звання Героя України (посмертно) криворіжцю Богдану Колеснику - молодшому сержанту, командиру відділення 131 батальйону роти РВП в/ч А7297. Підтримати це звернення до президента і проголосувати можна тут. 

Богдан народився у Кривому Розі, закінчив Київський театральний університет імені Карпенка-Карого і збудував кіно-театральну кар'єру. Служив у театрах «Біла Ворона», «Особистості», в Луганському академічному театрі. Став відомим публіці після зйомок у серіалах «СуперКопи», «Опер за викликом», «Топтун», «Маестро» та «Виходьте без дзвінка».

 

Із перших днів повномасштабного вторгнення чоловік добровільно вступив до лав тероборони.

 

«Зібравши мінімум речей у брендову термосумку "Глово", Богдан приїхав до ТЦК у Києві, де жив останні 15 років, і через ту яскраву сумку отримав свій позивний «Глово». Богдан був неймовірно харизматичним, випромінював та заряджав своєю енергією з першого знайомства. Остання роль, яку він зіграв, - це мужній воїн ЗСУ», - пишуть рідні захисника.

 

Богдан був турботливим чоловіком і батьком для своїх дівчат, чекав на майбутню зустріч з ними щодня, тримаючи оборону біля Торського, Ямполя, в Серебрянському лісі. За гідну службу був відзначений бойовими нагородами.

 

22 лютого 2023 року о 5-й ранку воїн зі своїми побратимами вийшов на бойове завдання. Ворожий обстріл накрив хлопців - і Богдан загинув. Його поховали на батьківщині, у рідному Кривому Розі. Вже не дочекаються на нього вдома 4-річна донька Василинка, дружина Надія, батьки і брат.

 

Вічна пам'ять землякові! Дяка за чин!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: