Щоб на всіх вистачило. До Верховної Ради балотуються восьмеро Зеленських

ЦІКАВО
26.06.19 - 16:39 459

Центральна виборча комісія зареєструвала вісім людей з прізвищем Зеленський кандидатами в депутати на вибори до Верховної Ради. Про це заявила голова ЦВК Тетяна Сліпачук під час брифінгу. - Главком.

 

«Це не клони, це реальні люди, які не змінювали своє прізвище», - розповіла голова ЦВК Тетяна Сліпачук про кандидатів з прізвищем Зеленський. - Я спеціально попросила, щоб мені саме на це прізвище (Зеленський – ред.) підібрали інформацію, тому що певною мірою розуміла, що щось таке може бути. Вісім кандидатів з прізвищем Зеленський, з іншими вже іменами, по батькові - все воно відрізняється. Абсолютно різні округи», - повідомила голова ЦВК.

 

Нагадаємо, Центральна виборча комісія зареєструвала загалом 5 тисяч 845 кандидатів у народні депутати на позачергових парламентських виборах, із яких 3 тисячі 171 кандидати у мажоритарних округах та 2 тисячі 674 кандидатів, включених до виборчих списків 21 партії.
 

Згідно з Календарним планом підготовки і проведення позачергових парламентських виборів, ЦВК 25 червня завершила процес реєстрації кандидатів у народні депутати.

 

 Позачергові вибори народних депутатів України призначено на 21 липня.

 

 

фото з відкритих джерел.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: