У Центрі матері і дитини ім. Руднєва в Дніпрі перебувають криворізькі недоношені дівчата-двійнята

ЦІКАВО
20.07.19 - 15:33 1052

У дніпровському клінічному медичному Центрі матері і дитини імені Руднєва зараз перебувають дві недоношені дівчинки з Кривого Рогу. Малята народилися на 27-му тижні вагітності. – dp.informator.ua.

Дівчатка народилися з вагою 700 і 900 грамів. У лікарню імені Руднєва їх перевезли з перинатального центру на Космічній, де проходили пологи. Про це розповів начмед центру Руднєва Олексій Власов.

 

Медик каже, що стан двійнят починає стабілізуватися. Старша дівчинка вже дихає сама, без дотації кисню. Інша дитина поки на штучній вентиляції легенів. Також старша вже вживає в їжу 2/3 добової фізичної потреби, а друга – тільки половину. Обидві дитини їдять через зонд, оскільки смоктальний рефлекс ще не проявився.

 

Прогнози лікарі поки що не дають. За попередньою інформацією, наступного тижня одну з двійнят виведуть з реанімації.

 

«Але у нас є принцип – не роз’єднувати дітей. Двійнята, трійні перебувають в одному відділенні, а потім їх переводять разом. Є негласне правило: якщо одній дитині добре, то вона буде «тягнути» іншу – і тій стане краще», – зазначив Олексій Власов.

 

За словами начмеда, коли дві сестрички трохи зміцніють, їх переведуть у відділення патології недоношених дітей. Там їх також будуть вихожувати.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: