Забуті бранці. Матері полонених криворіжців нагадали владі про долю їхніх синів

СОЦІУМ
06.11.20 - 9:06

3 листопада матері криворізьких воїнів, яких вважають зниклими безвісти та утримують у полоні псевдореспублік Л/ДНР, провели пікет під Кабінетом міністрів у Києві.

Жінки Криворіжжя вкотре привертають увагу влади до проблеми повернення їхніх синів додому, обміну полоненими.

 

Але, за словами депутата міськради Миколи Колесника, до матерів ніхто не вийшов. На них так і не звернули уваги. Чиновники Кабміну байдуже проходили повз, не заглядаючи в згорьовані очі жінок, які нічого не знають про долі своїх синів - захисників Української держави.

 

Нагадаємо, наприкінці серпня цього року президент Зеленський навідався до Кривого Рогу. Під час візиту він зустрівся і з матерями полонених. 

 

Як згодом повідомили у пресслужбі Офісу Президента, матері загиблих і зниклих безвісти учасників війни на Донбасі попросили у Зеленського посприяти запуску роботи секретаріату постійної Комісії з розшуку зниклих безвісти, без якої немає можливості створювати пошукові групи та формувати Єдиний реєстр зниклих.

 

Також до глави держави звернулися з проханням посприяти підтримці законопроєкту про статус полонених і зниклих безвісти — подати документ до парламенту від імені Президента як невідкладний.

 

"Готовий підтримати цей законопроєкт", — сказав тоді Зеленський.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: