Програма «Теплий дім» у Кривому Розі: на Старовокзальній цієї зими буде тепло

БЛАГОУСТРІЙ
04.08.20 - 15:47

Упровадження заходів з енергозбереження в багатоквартирних будинках - таку можливість надає міська програма "Теплий дім", створена для об’єднання ресурсів органів місцевого самоврядування і співвласників через співфінансування. 

Програма «Теплий дім» діє у Кривому Розі з 2016-го року, за цей час вже утеплили 276 житлових будинків. Цьогоріч у конкурсі перемогли жителі майже 60 багатоквартирників. Серед таких і мешканці триповерхівки на вулиці Старовокзальній, 51а у Центрально-Міському районі. 

 

У реалізації запланованого місцевим жителям допомогли представники керуючої компанії "Дивобуд". Металопластикові вікна у під'їздах, тамбурні двері та освітлення - все це зроблено на умовах співфінансування. 20 тисяч гривень зібрали жителі 36 квартир, а 190 тисяч узяло на себе місто.

 

 

"Завдяки тому, що у нашому будинку практично не було боржників, ми й виграли цей конкурс, і спасибі людям за це", - наголосив управляючий будинку Володимир Колесник.

 

 

Сьогодні стан виконання таких робіт в одному з будинків проінспектував міський голова Юрій Вілкул.

 

 

«Ми продовжуємо працювати за програмою «Теплий дім» - це й утеплення під'їздів, і встановлення дверей. Робота триває, жителі задоволені, і я впевнений, що у всіх під'їздах, а їх у цьому будинку три, буде тепло», - коментує мер. 

 

Цьогоріч на енергоощадні заходи у межах програми "Теплий дім" міський бюджет виділив 10 мільйонів гривень. Зараз роботи ведуть ще у 33-ох будинках, їх планують завершити до 1 вересня.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: