У Кривому Розі презентували третій автомобіль "Соціального таксі"

СОЦІУМ
27.12.18 - 15:57 1390

В Інгулецькому районі презентували новий спеціалізований автомобіль, який працюватиме у рамках міського проекту "Соціальне таксі". Транспортом на безкоштовній основі зможуть скористатися люди з обмеженими фізичними можливостями.

Міський проект "Соціальне таксі" - у дії. Він працює у місті з 2014-го і призначений для людей з обмеженими фізичними можливостями, які пересуваються на інвалідних візках. Машина курсує містом та доставляє замовників до об'єктів соціального призначення.
 

 «Завдяки Костянтину Павлову та його ініціативі, у 2014 при співфінансуванні міста було придбано першу таку машину, вона знаходиться на балансі Будинку милосердя "Затишок" і виконує замовлення для людей», - розповіла директорка міського департаменту соціальної політики Інеса Благун.
 

Сьогодні послугою соціального таксі охоплено північ, центр та південь міста. Зокрема, третє таке авто з'явилося в Інгулецькому районі. Машина придбана коштом міського бюджету та обладнана підйомником для комфорту візочників. Автомобіль перебуватиме на балансі терцентру №1. Замовляти транспорт рекомендують за два дні до поїздки.
 

«Для того, щоб замовити цей транспортний засіб, необхідно звернутися на гарячу лінію за тел 097-00-138-68 (це номер Будинку "Затишок", де працює диспетчер) та надати заявку, куди необхідно поїхати людині», - пояснила Інеса Благун.
 

За цей час соціальним таксі безкоштовно скористалися понад три сотні людей з інвалідністю. Їм надано більше трьох тисяч послуг, для чого з міського бюджету витрачено понад мільйон гривень.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: