Працювати чотири дні, платити - за п’ять. У світі тестують чотириденний робочий тиждень

КОРИСНО
18.12.18 - 14:01

Така ідея чотириденного робочого тижня виникла не випадково. Все частіші стреси та вигоряння на роботі мотивують світові компанії скорочувати трудодні. Як повідомляє Ретурнс, таку систему на собі вже позитивно випробували вісім країн, серед яких Великобританія, Німеччина, США та Нова Зеландія.

Компанії, які запровадили чотириденний робочий тиждень, помітили, що це зумовлює підвищення продуктивності та мотивації працівників швидше і краще виконувати роботу.

 

"Це набагато корисніше, якщо ми не працюємо в шаленому темпі", - зазначив Ян Шульц-Хофен, засновник берлінської компанії, яка на початку року надала десятьом своїм співробітникам чотириденний тиждень.

 

Новозеландська страхова компанія Perpetual Guardian відзначила, що значно зменшився рівень стресу, а самі працівники стали більш зацікавленими у продуктивності.

 

У Японії влада заохочує компанії, які звільняють для працівників ранок понеділка. Відомо, що початок тижня - найстресовіший.

 

Відтак Федерація британських профспілок наполягає на впровадженні цієї системи у всьому світі до кінця століття:

«Це зменшує стрес від «жонглювання» роботою та родиною і може навіть покращити гендерну рівність», - заявила голова економічного напрямку профспілки Кейт Белл.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: