Сьогодні у всіх районах Кривого Рогу вшановували бійців-добровольців

СВЯТО
14.03.19 - 15:33 1493

Сьогодні День українського добровольця. Свято тих, хто воював за Батьківщину з доброї волі, а не за повісткою, відзначають уже другий рік поспіль.

Саме 14 березня, чотири року тому, перші півтисячі бійців Самооборони Майдану, з власної ініціативи, прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. 

 

Сьогодні біля меморіального комплексу на проспекті Миру полеглих героїв вшанували покладанням квітів.

На Алеї слави зібралися патріоти і, певна річ, ті, хто в перших лавах став на оборону Майдану, а потім і Донбасу.

«Незважаючи на те, що на початку казали, що добровольці захищатимуть виключно межі своїх територій і міст, саме ці батальйони опинилися у найгарячіших точках: Іловайськ, Дебальцеве, Мар’їнка», — пригадує боєць 20-го БТрО "Дніпро" Микола Ан.

 

 

«Ми прийшли на фронт, де нам видали короткі автомати, з якими зараз їздить поліція та інкасатори. Вони не підходили для бойових дій. Про берці взагалі багато хто мріяв, бо на початку нічого не було. Хто в чому прийшов, у тому й воював», — ділиться боєць АТО Валерій Фісун.

 

 

Криворізькі добровольці провели зустрічі з медійниками та громадою. Розповіли свої воєнні історії та бачення ситуації зсередини. За плечима в Сергія Бондаренка — Іловайськ та Дебальцеве. Розповідає, що не міг сидіти, склавши руки.

«Як однозначно відповісти, чому пішов? Тому що так треба. Тому що вважаю себе чоловіком, і тому що це — мій вибір», — відповідає боєць-доброволець.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: