02 листопада 2023

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 02.11.2023 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Запалення легень КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Health – гід"
Поклав своє життя за нашу майбутню Перемогу: у місті провели в останню путь захисника України Михайла Дурандіна

Сьогодні криворіжці прощалися з героєм-захисником. 41-річний Михайло Дурандін загинув 24-го жовтня на Запорізькому напрямку. Вікторія Добровольська слухала спогади про бійця.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Розширено мережу Пунктів незламності: сьогодні у місті запрацювали ще 80 пунктів

З 1 листопада у місті додатково відкрилися 80 Пунктів незламності, які працюватимуть у цілодобовому режимі. Переважна більшість - облаштовані в освітніх закладах. Вперше цьогоріч відкриті Пункти незламності і в закладах культури. У всіх локаціях є укриття на випадок повітряної тривоги. В одному з нових пунктів незламності побував Олег Ендрексон.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Для навчання і психологічного розвантаження: у 91-ій гімназії відкрили новий діджитал-простір

Комп'ютерна грамотність та заняття для психоемоційного розвантаження. У Кривому Розі у співпраці з представництвом ЮНІСЕФ в Україні, фундацією Глобального партнерства в галузі освіти та благодійним фондом «СпівДія» відкрився вже одинадцятий діджитал простір.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Юристи - про мобілізацію: які зміни чекають на військовозобов'язаних українців та українок

Восени в Україні набула чинності низка змін, які стосуються мобілізації. Кого вони стосуються насамперед - ми дізнавалися у правника.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виплати ВПО тепер призначатимуться на сімʼю

З 1 листопада змінені правила виплат внутрішньо переміщеним особам. Це стосується ВПО, які вперше оформлюють державну допомогу на проживання. Основна зміна - тепер допомогу призначатимуть одразу на всю сім’ю - кошти надходитимуть на банківський рахунок одній особі за всіх членів родини. Сума допомоги не змінилась, пояснили в міському департаменті соцполітики.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
За гуманність і милосердя: у місті відзначили криворіжців, які працюють у соціальній сфері

Найближча неділя в Україні - День працівників соціальної сфери. Криворіжців, які працюють в терцентрах, управліннях праці та соцзахисту, підрозділах Пенсійного фонду та службі зайнятості сьогодні відзначили у мерії.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Епідситуація ускладнена: у нашому регіоні фіксують збільшення випадків сказу у тварин

На Дніпропетровщині загострилася ситуація з захворюваністю тварин на сказ. Людина може інфікуватися збудником сказу від хворої тварини через укуси та подряпини. Бути обережними з безпритульними тваринами та вчасно вакцинувати домашніх закликають городян лікарі-епідеміологи. Продовження теми - в сюжеті Надії Шевченко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Віддзеркалення: у місті відкрилася чергова персональна виставка відомого криворізького художника Богдана Шиптенка

"Віддзеркалення" внутрішнього світу - на полотні. У місті відкрилася чергова персональна виставка відомого криворізького художника Богдана Шиптенка. Роботи у впізнаваному авторському стилі одними з перших бачила в новій експозиції наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 2 листопада

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 2 листопада.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі перевірили стан металевих білбордів

Відділ з питань реклами міськвиконкому контролює технічний та естетичний стан рекламних щитів у Кривому Розі. Нещодавно проводили перевірку білбордів – чи не потребують вони ремонту. З огляду на осінню негоду, це питання набуває особливого значення, адже наробити лиха може не лише аварійне дерево.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки