28 листопада 2023

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 28.11.2023 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Полягли на донецькому напрямку: сьогодні криворіжці провели в останню путь Олександра Сінельніка та Владислава Дюрінського

Сьогодні багато криворіжців прийшли на Центральне кладовище, аби віддати останню шану землякам Олександру Сінельніку та Владиславу Дюрінському. Обидва захисники полягли на донецькому напрямку, виборюючи мирне майбутнє для України.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Університет третього віку: незабаром двісті криворіжців старшого віку отримають дипломи

Добігає завершення учбовий курс міського соціального проєкту «Університет третього віку». Наразі він охоплює двісті студентів поважного віку. Після перерви, пов'язаної з пандемією та початком повномасштабної війни, цьогоріч проєкт був відновлений за підтримки фонду «Українська Перспектива». Тему продовжить Валерій Кожухар.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тепла допомога: у криворізькому центрі "ЯМаріуполь" плетуть снуди для бійців

Зігріти воїнів. За таку справу взялась ініціативна група Центру "ЯМаріуполь" у Кривому Розі. Жінки в'яжуть для бійців теплі снуди. Діляться, працюють з натхненням, і в кожен виріб вплітають ще й найтепліші побажання військовим.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізькі соловейки: в музичному коледжі відбувся гала-концерт учасників Всеукраїнського конкурсу "Соловейко"

У Кривому Розі пройшов гала-концерт Всеукраїнського конкурсу юних виконавців "Соловейко". За понад двацятирічну історію конкурс став однією з найяскравіших сторінок музичного життя міста. Він відкрив двері до професійного мистецтва багатьом молодим вокалістам. Кращих цьогорічних "соловейків" оголосять за тиждень.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Чоловіки-жінки - ролі і цінності: на сцені театру ім. Шевченка - прем'єра вистави "Фараони"

В театрі драми та музичної комедії імені Шевченка відбулася прем'єра вистави "Фараони" за п'єсою українського драматурга Олексія Коломійця. Вистава комедійна, але тема - актуальна в усі часи: сімейні цінності та пошук золотої середини у стосунках між чоловіками і жінками. Серед перших глядачів вистави був Ігор Кононенко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Творчий дует - у підтримку ЗСУ: кошти з концерту "Музичний сендвіч" спрямують на потреби військових

У місті відбувся концерт сімейного дуету Ірини та Олександра Гульбінас. Його організували міська асоціація "Арт-культура" спільно з депутаткою міськради Інною Потаповою. Мета творчого заходу – благодійна, збір коштів на потреби захисників. Деталі в сюжеті Карина Крикун.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Патріот Кривбасу: пам'яті захисників України присвятили у місті турнір з боротьби самбо

Команда дев'ятої дитячо-юнацької спортивної школи виборола перше місце на міському турнірі "Патріот Кривбасу". Ці змагання з боротьби самбо традиційно проводяться на вшанування захисників України. Детальніше - Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 28 листопада

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 28 листопада. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Фахівці перевірили якість води у Інгульці та Саксагані

У межах Міської екологічної програми з травня по листопад проводився моніторинг якості поверхневих водойм Кривого Рогу. Особливу увагу приділяли якості води річок Інгулець та Саксагань, з яких нині наповнюється Південне водосховище. Це джерело питної води у місті. Результати досліджень повідомляє Управління екології міськвиконкому.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Довгинцівському районі сталася пожежа в багатоповерхівці

На третьому поверсі будинку, що по вулиці В’ячеслава Чорновола, горіла квартира. Рятувальники оперативно прибули на місце події.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки