30 листопада 2023

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 30.11.2023 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Ангіна КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Health – гід"
Попрощалися з командиром: у Кривому Розі провели в останню путь захисника України Олександра Бугрима

Воїн помер від тяжких поранень, отриманих на Донеччині 25-го листопада. Лікарі боролись за його життя, та врятувати, на жаль, не змогли.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Міжнародне партнерство: посол ФРН в Україні Мартін Єгер - з робочим візитом у Кривому Розі

Кривий Ріг з робочим візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Мартін Єґер. На зустрічі з керівництвом міста та головою Ради оборони обговорили питання взаємодії України та Німеччини і перспективи розвитку Кривого Рогу.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Прозорі іспити на водійські права: в пілотному проєкті бере участь і Дніпропетровщина

Пілотний проєкт із забезпечення прозорих іспитів із 1 грудня розширюється в Україні. Відзавтра він стартує у Харківській, Чернівецькій, Тернопільській, Волинській, Дніпропетровській, Запорізькій та Миколаївській областях. Про це інформує пресслужба Головного сервісного центру МВС. Проєкт передбачає оптимізацію екзаменаційної діяльності в регіонах, запровадження системи онлайн-запису на практичний іспит, а також технічне переоснащення класів та автівок для приймання іспитів.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Творчі лабораторії для обміну досвідом: презентація мистецького життя Покровського району

Творчі лабораторії як форму обміну досвідом уже оцінили колективи закладів культури нашого міста. У жовтні свої напрацювання презентували колегам і глядачам представники творчої спільноти Тернівського району. Нині естафету прийняли працівники культури Покровського району. Сьогодні в театрі "Академія руху" вони представили свої творчі здобутки та поділились новими ідеями. Валерій Кожухар бачив, як усе відбувалося.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Собаки на розшуковій службі: вівчарка Берта допомогла поліцейським знайти дитину

Собаки на розшуковій службі. Вівчарка Берта 28 листопада допомогла поліцейським знайти 14-річну криворожанку, про зникнення якої повідомила мама дівчинки. Сьогодні наші журналісти познайомилися з чотирилапою помічницею правоохоронців.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Електронна гарантія на складну техніку: гарантійні послуги покупцям надаватимуть по-новому

Гарантію на побутову техніку надаватимуть в електронному вигляді. Таке передбачає затверджений урядом новий Порядок гарантійного ремонту і обслуговування складних побутових товарів. В уряді пояснюють такі зміни прагненням до спрощення ведення бізнесу та покращення сервісу для споживачів. Правники зазначають - нововведення полегшить життя як покупцям, так і продавцям техніки.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Тренди ТікТоку: що дивляться і що знімають прихильники популярної платформи

ТікТок - одна з найпопулярніших платформ. Тут легко розважитись чи реалізувати себе творчо. Швидко стати відомим, а також навчатися, розвиватися, заробляти гроші, допомагати своїй країні. Що зараз в тренді в українському TikTok, що дивляться і що знімають? – розкажемо далі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 30 листопада

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 30 листопада. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
На службовому рахунку Берти - чимало знайдених дітей і дорослих

Це – Берта. Їй 5 років. І за цей час вона встигла не лише проявити себе як слухняна вівчарка, а й як гідна службово-розшукова помічниця поліціянтів.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Криворіжець продав товар п’ять разів. У Інгулецькому районі судили шахрая

Безробітний криворіжець вирішив підзаробити онлайн. Тільки такими методами, що довелося відповідати перед судом.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
В Україну прибули чотирилапі сапери з Євросоюзу

ЄС надав Україні ще одну групу підготовлених міннорозшукових собак. Кінологи прийняли до ЗСУ чотирилапих фахівців у Карпатському відділі Прикордонної служби Польщі.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки