27 листопада 2023

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 27.11.2023 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Був мужнім і відданим воїном: у Кривому Розі попрощалися з захисником України Сергієм Чернявським

Сьогодні Кривий Ріг попрощався з захисником України Сергієм Чернявським. У жовтні йому виповнилося 29 років, а 12 листопада російські окупанти обірвали його життя поблизу Іванівки Куп’янського району на Харківщині.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Знайшли тіло дівчини у кар'єрі: особу загиблої встановлюють правоохоронці

У ці вихідні на дні затопленого гранітного кар'єру на Зарічному виявили тіло дівчини. Наша знімальна група прибула на місце пригоди у час, коли там працювали рятувальники. Що відомо про загиблу і про обставини трагедії - з'ясовував Ігор Кононенко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Намагалася вкоротити собі віку: дівчинка-підліток випила сто пігулок парацетамолу

У Кривому Розі дівчинка-підліток намагалася вкоротити собі віку. Дитина випила велику дозу парацетамолу. Трагедії не сталося тільки тому, що вчасно втрутилась мама. Причини такого вчинку наразі невідомі. Постраждалу госпіталізували до відділення інтенсивної терапії.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Виплати ВПО: які зміни в оновленому порядку виплат переселенцям

В Україні вдосконалили порядок виплат для переселенців. Зміни торкнулися низки урядових постанов щодо обліку ВПО та державної допомоги. Зокрема, право на виплати матимуть особи, які повернулися з-за кордону чи повторно евакуювались. Про нюанси грошових виплат переселенцям - у нашому сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Гендерна складова проблеми зайнятості: майже 80 відсотків шукачів роботи у Кривому Розі - жінки

Майже 80 відсотків шукачів роботи у Кривому Розі - жінки. У Криворізькій філії центру зайнятості повідомляють про найбільш затребувані спеціальності на підприємствах і в компаніях міста. Як і раніше, це передусім робітничі професії. В умовах дефіциту чоловічих робочих рук чимало клієнток центру зайнятості готові погодитись на працевлаштування на так звані нежіночі робочі місця. Продовження теми - в сюжеті Дар'ї Юзькової.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нове про відпустки: що змінює для працівників новий закон, ухвалений парламентом

В Україні прийнято закон про нові правила відпусток в умовах воєнного стану та після нього. Ключові новації, які передбачає законопроєкт, дають більше можливостей на власний розсуд розподіляти тарифну відпустку, захищають права тих, хто мобілізується або демобілізується, коментують документ правники. Більше деталей про нововведення - у сюжеті Надії Шевченко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Козацький шлях: у Кривому Розі започаткували новий мистецький проєкт

Козацький шлях. Новий мистецький проєкт з такою назвою започаткували в Кривому Розі. Презентували його асоціація «АРТ-культура», музичний коледж, міське управління культури та народні колективи міста. Більше про "Козацький шлях" розкаже Іван Проводов.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Ми - вільні, рівні, сильні: форум у Кривому Розі дав старт Всесвітній акції "16 днів проти насильства"

У перший день Всесвітньої акції "16 днів проти насильства" у місті відбувся форум «Ми – вільні, рівні, сильні». Він пройшов у межах проєкту «Нульова толерантність до насильства. Кривий Ріг 2.0». Форум зібрав близько ста учасників. Спільно обговорювали виклики та шукали інструменти протидії домашньому насильству в умовах війни. Детальніше – далі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Проти гендерно зумовленого насильства: криворіжці приєднались до міжнародного забігу

Сорокакілометровим забігом підтримали Всесвітню кампанію "16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства" в Кривому Розі. Як долали дистанцію небайдужі містяни, бачила наша знімальна група.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 27 листопада

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 27 листопада. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Для друзів був світлим вогником. Кривий Ріг поховав свого захисника Сергія Чернявського

У Кривому Розі провели в останню путь воїна Сергія Чернявського. 29-річний Сергій загинув 12 листопада поблизу Іванівки Куп’янського району на Харківщині.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Лісники Дніпропетровщини підготували до свят 85 тисяч ялинок і нагадують браконьєрам про штрафи

Свято наближається - відповідальність залишається, - нагадують у Східному лісовому офісі. Цьогоріч на території лісництва до свят готові 85 300 ялинок. Лісова охорона вже посилила патрулювання хвойних насаджень та новорічних плантацій. Боротимуться зі "стихійними” браконьєрами, які полюють за деревцями.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки