10 листопада 2023

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 10.11.2023 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Нова хвиля соціальної допомоги: проднабори від міста отримають 72 тисячі криворізьких сімей

З початку повномасштабної агресії виконкомом міськради разом з Радою оборони міста видано більше ніж 474 тисячі безкоштовних продуктових наборів криворіжцям. Сьогодні стартувала чергова хвиля - допомогу отримають ще понад 72 тисячі родин.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Програма "Прихисток": збільшення компенсації державою не передбачено

Громадяни, які прихистили в своїх домівках переселенців, і надалі будуть отримувати соціальну допомогу за програмою "Прихисток". Але її розмір в опалювальний період залишиться на рівні літнього сезону - майже 450 гривень на місяць за одного переселенця. Збільшення до дев'ятисот гривень, як було минулого осінньо-зимового періоду, державою не передбачено. За жовтень заяви на отримання такої компенсації в нашому місті подали майже дві тисячі криворіжців.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Дозвіл на виїзд - у Дії: спрощено процедуру оформлення документів на виїзд дітей за кордон

Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка дозволить батькам оформлювати тимчасовий дозвіл на виїзд дитини за кордон у застосунку Дія . Це значно спростить та здешевить процедуру отримання дозволів.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
До Дня боротьби з пневмонією: як зменшити ризик запалення легень

12 листопада у всьому світі будуть відзначати день боротьби з пневмонією. Як убезбечитися від цієї важкої недуги та на які симптоми потрібно звернути увагу - дізнавався Михайло Бистров.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Відновимо будинок: в Україні реалізується програма Фонду енергоефективності

Вже рік, як в Україні реалізується програма Фонду енергоефективності «ВідновиДІМ». Її мета - фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації. Криворізьке ОСББ " КР Наш дім" вирішило взяти участь у цій програмі. І зараз працює над тим, аби отримати кошти на ремонт двох будинків, які відповідають всім вимогам програми.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Дбаємо про серце: поради лікаря в сезон мінливого тиску і перепадів температури

Мінлива осіння погода може спричинити загострення серцево-судинних захворювань. Як підготуватися до ймовірних проблем зі здоров'ям - про це з фахівцями кардіоцентру другої міськлікарні спілкувався Валерій Кожухар.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Майстер-клас від зірки танцю: член журі фестивалю "Танцююча осінь" Костянтин Томільченко влаштував інтенсив для криворіжців

Завтра у Палаці культури "Центральний" відбудеться фестиваль "Танцююча осінь". А сьогодні член журі конкурсу Костянтин Томільченко дав майстер-клас для усіх, хто прагнув поринути у світ хореографії. Карина Крикун поспілкувалась з українською зіркою танцю.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Котокафе у Кривому Розі: хвостаті співробітники незвичної кав'ярні

Котяча кав'ярня. Такий незвичний заклад віднедавна працює у Кривому Розі. Наша знімальна група познайомилася з пухнастими барістами та готова поділитися враженнями.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за 10 листопада

Добрий вечір, шановні земляки! Коротко про підсумки цього дня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
«Це дієва підтримка у наш важкий час». Сьогодні стартувала нова хвиля видачі проднаборів криворіжцям вразливих категорій

З початку воєнного стану Криворізький міськвиконком спільно із Радою оборони міста організував видачу безкоштовних продуктових наборів. Містяни отримали 474 тисячі пакунків з продуктами. Сьогодні стартувала чергова хвиля їх видачі – ще понад 72 тисячі родин з вразливих категорій отримають допомогу від міста. Наші журналісти відвідали пункт видачі допомоги у Тернівському районі.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки