12 листопада 2023

Пережити зиму в теплі: актуальні поради експертів на порозі холодного сезону

На українців очікує непроста зима. Попри аномально теплу осінь, що дозволяє, принаймні у нашому місті, відтермінувати опалювальний сезон, холоди таки прийдуть. Як краще утеплити житло, на що звертати увагу, купуючи обігрівальні прилади та як зекономити узимку. Підготовлений - значить захищений від холодів. У цьому переконався Ігор Кононенко, який слухав експерів з питань утеплення.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Для комфорту покупців і продавців: як зміниться Центральний речовий ринок

Понад сімсот підприємців сьогодні працюють на Центральному речовому ринку міста. Нині адміністрація має багато планів з модернізації ринку. Невдовзі він має перейти на шестиденний графік роботи. Тему продовжить Вікторія Добровольська.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пізно лягаю, рано встаю: чим небезпечне хронічне безсоння і як навчитися спати, скільки треба

Десять відсотків жителів великих міст страждають на розлади сну. В реаліях України сьогодні проблема набула неабиякої гостроти. Фахівці кажуть: на цей важливий фізіологічний процес впливають різні фактори, і стрес - серед основних. Як покращити якість сну, а відтак поліпшити загальний стан здоровʼя людини, дізнавалась Дарʼя Юзькова.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Міст через прірву самотності: що провокує внутрішню ізольованість і як зарадити самотній людині

Відчуття самотності. Ця проблема стосується мільйонів людей в усьому світі. Вона посилилась у зв'язку з пандемією коронавірусу, а нині в Україні - і через війну. Згідно з останніми дослідженнями, у зоні ризику - підлітки та молодь віком від 16 до 24 років. Що провокує внутрішню ізольованість, до чого це може призвести та як зарадити самотній людині – досліджувала наша Юлія Вєтряк.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Дика природа англійського парку: ентузіасти-краєзнавці мріють повернути колишній вигляд парку поміщика Харіна - Веселим Тернам

Парк Веселі Терни - унікальна місцина з цікавим рослинним світом, найстарішими у місті трьохсотлітніми дубами та маловничою річкою Саксагань. Цей куточок нині майже дикої природи потребує професійного догляду. Ентузіасти мріють, що колись тут буде парк в англійському стилі, яким і був колись парк поміщика Івана Харіна. Разом з місцевим краєзнавцем Едуардом Дворчуком доріжками осіннього парку гуляла наша Надія Шевченко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 12 листопада

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 12 листопада. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі на вул. Героїв АТО палає будинок, в який влітку влучила російська ракета

На вул. Героїв АТО, 75 в Металургійному районі спалахнула квартира на 5-му поверсі. Це той самий будинок, в який влітку влучила ворожа ракета.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Навіки 33. На Донеччині зупинилось серце воїна з Кривого Рогу Євгена Єрмакова

Біля с.Водяне на Донеччині 1 листопада зупинилось серце воїна з Кривого Рогу Євгена Єрмакова. 33-річний військовий воював на Донеччині: бив окупантів на гарячому Авдіївському напрямку, звільняв території біля Опитного та Водяного.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
«Кривбас» удома програв київському «Динамо» з рахунком 0:2

Сьогодні «Кривбас» удома програв київському «Динамо» з рахунком 0:2 (0:2). Після вилучення з поля капітана Данила Бескоровайного, криворіжці грали майже весь матч у меншості.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
8 листопада на Сумщині обірвалося життя криворізького воїна Євгена Співака

8 листопада на Сумщині обірвалося життя криворізького воїна Євгена Співака. Тяжку звістку повідомили в мережах близькі Євгена.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Російські терористи примусово депортували понад 19 000 українських дітей

Російські терористи примусово депортували понад 19 000 українських дітей. Про це повідомив Генеральний прокурор України Андрій Костін під час панельної дискусії з Виконавчим директором Міжнародної асоціації правників Марком Еллісом.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Викладачка проти української: мовний зашквар у Дніпровському медуніверситеті 

Знову мовний зашквар. Цього разу в осередок скандалу потрапив Дніпровський медичний університет. На практичному занятті викладачка пропедевтики вимагала від студентки спілкуватися російською мовою, а коли дівчина відмовилася, та взагалі не захотіла приймати її відповідь.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Тріумф. Криворізький боксер Артур Кузьменко став чемпіоном України 2023 року

Криворізький боксер Артур Кузьменко став чемпіоном України 2023 року! Наш спортсмен у ваговій категорії 63,5 кг провів 5 боїв і здобув 5 перемог у фіналі достроково. Артур – вихованець боксерського клубу “Тріумф».

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Троянди з Трояндового. Одеситка подарувала Кривому Рогу тисячу саджанців

У парку «Юнацький» Інгулецького району висадили аж тисячу саджанців троянд. Вони приїхали до Кривого Рогу з Одещини. Саме там, у селі Трояндове, їх вирощує Ольга Чеботарьова. Її чоловік захищає Україну в лавах ЗСУ, а жінка з добрим серцем тим часом дарує ці чудові квіти іншим містам. Свої подарунки одеситка називає «трояндами Перемоги».

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки