01 травня 2024

У пам'ять про полеглих випускників: чотири меморіальні дошки відкрили сьогодні в гімназії №52

У пам'ять про полеглих на війні випускників на фасаді криворізької гімназії номер 52 "Діалог" сьогодні відкрили 4 меморіальні дошки.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Пенсії для ВПО: переселенці, які не пройшли ідентифікацію в Пенсійному фонді, можуть зробити це зараз

З 1 квітня в Україні завершився термін проходження ідентифікації внутрішньо переміщених осіб для отримання пенсій. Тих, хто не пройшов таку процедуру, чекають в Пенсійному фонді.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Шукають господарів для хвостатих: третина підопічних Центру поводження з тваринами - породисті собаки

У Центрі поводження з тваринами наразі перебувають понад три сотні собак різного віку й розміру. Близько третини з них - породисті собаки і метиси: алабаї, вівчарки, сенбернари, маламути, хаскі. Це колишні домашні тварини, які з різних причин залишились без господарів. Тему продовжить Вікторія Добровольська.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Нагородили переможців: завершився міський етап проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

У Кривому Розі завершився міський етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Він проводився з п'яти видів спорту, розпочався у березні, зібрав 39 команд та майже 400 учасників. З подробицями - Валерій Кожухар.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Джаз-вечір у новому арт-просторі: криворізькі виконавці присвятили концерт Міжнародному дню джазу

В "Арт-підвалі", що розташований в укритті Палацу культури "Центральний", пройшов музичний вечір. На концерті лунали джазові і блюзові композиції у виконанні відомих криворізьких співачок. І хоч творчий захід мав назву "У джазі тільки дівчата", виходили на сцену і чоловіки - майстри імпровізації у музиці. Концерт був присвячений Міжнародному дню джазу.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Спалах у нічному небі: фахівці пояснили природу фізичного явища

Цієї ночі у небі над Дніпропетровщиною зблиснув яскравий блакитний спалах. Спостерігати за цим явищем могли і жителі сусідніх областей. Тривоги в регіонах в цей час не було, і подія ніяк не пов'язана з війною. Фахівці наголошують, це - звичайне фізичне явище. Спалах пов'язаний з метеорними потоками, які щонайменше раз на рік потрапляють в атмосферу Землі.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізький травень: яку погоду обіцяють метеорологи на найближчі дні

Аномально тепла та рання весна в Україні пов’язана зі спекотними потоками з Північної Африки, які потрапили у Європу. Втім, погода поступово входить в той температурний режим, який притаманний саме травню, а не червню, повідомляють у Дніпропетровському гідрометцентрі. Завтра, 2-го травня, для Кривого Рогу та області прогнозують незначну хмарність і максимальну температуру вдень - 26 градусів, уночі - 13.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 01.05.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
І трохи про весняний настрій КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "МОВИМО"
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 1 травня

Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 1 травня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Троє криворіжців брали хабарі за успішне складання іспиту на права

Трьох мешканців Кривого Рогу затримали за незаконні оборудки у ТСЦ. Аферисти пропонували за гроші домовитись зі співробітниками місцевого Сервісного центру МВС про успішне складання іспиту з водіння.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки