04 квітня 2024

ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 04.04.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Меланома КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Health – гід"
Жителі будинків, які постраждали внаслідок удару 1 квітня, отримають допомогу з міського бюджету

Криворіжці, майно яких зазнало пошкоджень через ворожу атаку першого квітня, незабаром отримають матеріальну допомогу з міського бюджету.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Підтримка для бізнесу: криворізькі підприємці торік отримали майже 52 мільйони гривень за грантовими програмами

Питання розвитку та фінансової підтримки малого й середнього бізнесу обговорили сьогодні у мерії. Майже 52 мільйони гривень грантових коштів торік отримали криворізькі суб'єкти господарювання. У цьому році місцеві підприємці також активно долучаються до грантових програм. Детальніше - Валерій Кожухар.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вирок для псевдомінера: у прокуратурі повідомили подробиці

У Кривому Розі перед судом постав працівник охоронної фірми, якого викрили на неправдивому повідомленні про замінування шкіл. У такий спосіб чоловік хотів скасувати робочий день для своєї дружини. Це сталося третього жовтня минулого року. Щойно дружина пішла з дому, зловмисник набрав поліцію.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Безпечний дитячий простір: у місті реалізують гуманітарний проєкт для родин і дітей

Швейцарський благодійний фонд та чотири вітчизняні організації впроваджують в Україні гуманітарний проєкт «ProAction». Він передбачає покращення доступу до житла, освіти та якісних соціальних послуг для дітей та родин. Проєкт охоплює три регіони - Дніпропетровську, Івано-Франківську та Хмельницьку області. Деталі - у нашому сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
"Прихисток": криворіжців, які розмістили в своїх квартирах ВПО, чекають в управліннях соцзахисту

З 1 квітня сталися зміни в оформленні компенсації за програмою "Прихисток". У міському департаменті соцполітики повідомили подробиці.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Собача історія: сьогодні - міжнародний день бродячих тварин

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день бродячих тварин - покинутих, загублених або просто народжених на вулиці. Тисячі безпритульних собак пройшли через криворізький центр поводження з тваринами. Тут їх стерилізують, роблять щеплення, часто знаходять чотирилапим нових господарів. Собачі історії - у сюжеті Юлії Вєтряк.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Мона Ліза - на дитячих малюнках: у міському виставочному залі представлені кращі роботи учасників конкурсу "Олівець-малювець"

Дитячий погляд на загадкову і неперевершену Джоконду. У міському виставочному залі відкрилась цікава експозиція. На сімдесяти дитячих роботах - Мона Ліза. Своє бачення вічного творіння Леонарда да Вінчі передали учасники конкурсу "Олівець-малювець" з Кривого Рогу та інших міст України. На відкритті виставки кращим юним художникам вручили нагороди.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Криворізькі плавці розпочали новий сезон: в ДЮСШ №1 стартував чемпіонат міста з плавання

У ДЮСШ №1 сьогодні стартував чемпіонат міста з плавання серед молоді. Протягом двох дня спортсмени розігруватимуть комплекти нагород в усіх олімпійських дистанціях. На блакитних доріжках Палацу водних видів спорту змагатимуться вихованці п'яти спортивних шкіл . Переможці представлятимуть місто на обласних змаганнях з плавання.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 4 квітня

Брифінг голови Ради оборони Кривого Рогу Олександра Вілкула за 4 квітня. 

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У магазині Кривого Рогу п‘яний хуліган перебив пляшки з оковитою

У Кривому Розі п‘яний чоловік розійшовся не на жарт у продовольчому магазині – почав бити і розкидати пляшки з алкогольними напоями.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки