24 квітня 2024

Українська без солодкоїжок КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "МОВИМО"
Інтернет КАТЕГОРІЯ: ТЕЛЕПРОЕКТ "Міркувалки"
ЦЕЙ ДЕНЬ. ВИПУСК ЗА 24.04.2024 КАТЕГОРІЯ: ЦЕЙ ДЕНЬ
Загинув за Україну: у 75-ій гімназії відкрили меморіальну дошку криворізькому захисникові Владиславу Липці

Сьогодні на фасаді криворізької гімназії №75 відкрили меморіальну дошку криворізькому захисникові, молодшому сержанту Владиславу Липці. Він з перших днів повномасштабної війни став на захист України. Загинув 9 вересня 2022 року біля Грушівки Куп'янського району на Харківщині.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Капітальне оновлення: грант проєкту УФСІ за сприяння уряду Німеччини дав змогу відремонтувати відділення кардіоцентру у Кривому Розі

У Кривому Розі у співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій капітально відремонтували інфарктне відділення міського кардіоцентру. В 2021 році медзаклад виграв грант проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури УФСІ» за фінансової підтримки Уряду Німеччини. Про відкриття оновленого відділення розкаже Юлія Вєтряк.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Співпраця Кривого Рогу з Дитячим фондом ООН: сьогодні обговорили перспективні проєкти UNICEF

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул провів сьогодні координаційну зустріч з представниками Дитячого фонду ООН (UNICEF). Обговорювали програму співпраці Фонду та міста. Серед основних напрямків - питання захисту прав дітей, відновлення інфраструктури, підвищення якості освіти, а також підтримка молодіжних ініціатив. Тему продовжить Ігор Кононенко.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Допомога у стаціонарних та виїзних пунктах: криворіжці пільгових категорій продовжують отримувати продуктові набори від міста

Криворіжці пільгових категорій продовжують отримувати продуктові набори від міста. На цьому тижні у Центрально-Міському районі працюють три виїзні пункти видачі, маломобільним громадянам доставляють пакети додому. У районі діють і 4 стаціонарні пункти, де допомогу від міста можуть отримувати пільговики. Серед них - військові, члени їх родин, багатодітні сім'ї чи матері-одиначки. Докладніше в нашому сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вшанували загиблих: сьогодні - день пам'яті жертв геноциду вірмен

Земляків-жертв геноциду початку 20 століття згадували сьогодні вірмени Кривого Рогу. Більше про це - у нашому сюжеті.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Вакцинований - значить захищений: сьогодні стартував Всесвітній тиждень імунізації

Сьогодні розпочався Всесвітній тиждень імунізації – його проводять щороку, аби нагадати про важливість щеплень для захисту дітей та дорослих від захворювань, які призводять до інвалідності чи навіть смерті. У кабінеті сімейного лікаря розвінчуємо міфи про вакцинацію та дізнаємося про недуги, від яких варто захиститися вже зараз.

КАТЕГОРІЯ: СЮЖЕТ
Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 24 квітня

Брифінг голови Ради оборони міста Олександра Вілкула за підсумками 24 квітня.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
У Кривому Розі після капремонту відкрили інфарктне відділення міського кардіоцентру

У співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ), у Кривому Розі капітально відремонтоване інфарктне відділення міського кардіоцентру. Медичний проєкт розпочатий ще до війни.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА
Гідрометцентр: пил із Сахари в Україні на три дні

Пісок та пил з Сахари, який вчора спостерігали в Греції, дістався України. Він прослідковується  над південними та центральними районами і поширюється на північ.

КАТЕГОРІЯ: НОВИНА

Сторінки